River Life

Eladó telek
Budapest, XVI. kerület, Mátyásföld

+ 2 kép 1/5
399 000 000 Ft399 M Ft 176 315 Ft/m2
2263 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Bajzik Gábor
Ingatlan-Ház-Lakás

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Hivatkozási szám: IHL-G-850
Budapest XVI. ker. Rákosszentmihály kedvelt részén 2.263 nm építési telek eladó. A telek megosztható. 40 és 57 m -es utcafront.

Kifejezett magas minőségű és kivitelezésű ingatlanhoz kiváló adottságú terület.

Ingyenes hitel ügyintézéssel és ügyvédi háttérrel segítjük ügyfeleinket a vásárlásban. Ha vásárláshoz még el kell adnia jelenlegi otthonát, annak értékesítését, kedvezményesen vállaljuk, hogy mihamarabb be tudjon, költözi álmai otthonába!
További információkért és megtekintésért várom megtisztelő hívását a hét minden napján!
PROFIL KÉPRE KATTINTVA AZ ÖSSZES HIRDETÉSEM ELÉRHETŐ AZ INGATLAN.COM FELÜLETÉN.
IRÁNYMUTATÁS A CSOK + MAXIMÁLIS KIHASZNÁLÁSÁNAK LEHETŐSÉGÉRE AMENNYIBEN NEM RENDELKEZNEK KÖZÖSEN ELSŐ LAKÁSSAL!
TELJES KÍNÁLATUNKAT TERÜLETENKÉNT BŐVEBB INFORMÁCIÓKKAL SZEMÉLYRE SZABVA SPECIFIKUSAN TÁJÉKOZÓDHAT. HITELEK, BABAVÁRÓ és LTP KALKULÁTOROK. KERESSEN MINKET PROFILUNKON: ingatlanhazlakas . hu

üdvözlettel : ingatlanhazlakas . hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
176 e Ft
80 e Ft -121%
191 e Ft 7%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
117.8 m Ft -239%
204.3 m Ft -95%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Mátyásföld

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Dessewffy u
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

86.3 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület, Királyerdő, Tölgyes u. 14
Eladó ikerház

Budapest, XXI. kerület

126.9 M Ft
4 szoba
105 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Bökényföldi út
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

245.16 M Ft
8172 m²
XVI. kerület
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

63.9 M Ft
518 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

150 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
XVI. kerület, Ilonatelep
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

17 M Ft
1050 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.8 M Ft
4 szoba
86 m²
XVI. kerület, Lucernás u. környékén
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

109 M Ft
962 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
XVI. kerület
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

118.5 M Ft
900 m²
XVI. kerület
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

1090 M Ft
2.56 ha
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
2 szoba
109 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

37.9 M Ft
1 szoba
21 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

46.5 M Ft
1 szoba
26 m²
XVI. kerület
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület