River Life

Eladó telek
Budapest, XVI. kerület

18 000 000 Ft18 M Ft 5 931 Ft/m2
3035 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3035 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 366
Czakó Gabriella
Balla Ingatlan - XVI. kerület, Kistarcsa, Csömör, Kerepes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

BEFEKTETŐKNEK - VÁLLALKOZÓKNAK

Eladó a 16. kerületben 3035 nm-es ipari telek a Cinkotai út mellett, ipari övezetben.

A közművek kiépítése az új tulajdonosra vár.
A telekre a Cinkotai útról van a bejárat.

Jelenleg leginkább lerakótelepnek alkalmas, vagy művelésre.

Építési övezet: Gksz-2/XVI/4

Az ingatlan irányára 18 000 000 Ft!

A környező telkek is eladók, ha nagyobb területre lenne szükség.

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, vagy további információra van szüksége, kérem, hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

• ASZÓD KÖZPONTJÁBAN • NAGY HÁZ • MŰHELY •

• BEFEKTETŐKNEK • VÁLLALKOZÓKNAK •

Eladóvá vált Aszód családi házas környezetében, központi részen egy részben felújítandó, összközműves, földszintes családi ház.
Az ingatlant az 1950-es években építették.
A lakótér: 100 nm. A telek: 504 nm.
A ház:
-     2 előszoba (új nyílászárókkal)
-     3 szoba
-     2 konyha
-     kamra
-     fürdő vécével
-     terasz (beépített)
- csarnok/műhely/garázs – 70 nm
- kazánház
- pince

Fekvése nyugati.

A fűtést gázkazán, a meleg vizet villanybojler biztosítja.
Áram: rézvezetékek, a műhely áramellátása: 380 V.

Az ingatlan szerkezetileg jól megépített, masszív, száraz, jó állapotú.

A lakás fölött nagy padlástér található, amely beépíthető.
Az elmúlt években az eredeti állapothoz képest tovább bővítették.
Az ingatlan adottságait tekintve jó alap lehet korszerű, modern élettér kialakításához is.

Központi elhelyezkedéséből adódóan alkalmas szolgáltatást nyújtó VÁLLALKOZÁSOK üzemeltetésére is.

A KERT gyümölcsfákkal, bokrokkal beültetett, kerti csapról locsolható.

Az ingatlan közlekedése kiváló, buszok állnak rendelkezésre, és a vasútállomás is kb. 10 perc alatt elérhető.

A közelben megtalálható óvoda, bölcsőde, iskola és bevásárlási lehetőségek.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, akár hétvégén is!