Seven Pearl

Eladó telek
Budapest, XIX. kerület

+ 2 kép 1/5
63 900 000 Ft63.9 M Ft 121 483 Ft/m2
526 m²

Részletes adatok

Telekméret: 526 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kispest csendes, családi házas övezetében kínálunk eladásra egy 526 m²-es, téglalap alakú, DK-i tájolású építési telket. A telek teljesen üres, beépítetlen, a közművek az utcában találhatók.

Az övezeti besorolás (Lke-1/XIX/8) szerint a telek 30%-ban beépíthető, így ideális választás lehet azok számára, akik 2 lakásos társasházat vagy többgenerációs családi otthont terveznek.

További kiemelkedő lehetőség, hogy a szomszédos saroktelek is eladó, mellyel együtt akár 5 lakásos társasház is kialakítható így kiváló befektetésnek is.

A környék nyugodt, csendes, ugyanakkor könnyen megközelíthető, infrastruktúrával jól ellátott, ami tovább növeli az ingatlan értékét.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: TK052623

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
121 e Ft
226 e Ft 46%
191 e Ft 36%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.9 M Ft m Ft
172.7 m Ft 63%
204.3 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

63.9 M Ft
526 m²
0 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

63.9 M Ft
526 m²
0 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

230 M Ft
1070 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület, Ady Endre u közeli utca
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
540 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

230 M Ft
1070 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

63.9 M Ft
526 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

63.9 M Ft
526 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

125 M Ft
629 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba