Astora Olive Club House

Eladó telek
Budapest, III. kerület, Rómaifürdő, Kossuth Lajos Üdülőpart

425 000 000 Ft425 M Ft 243 414 Ft/m2
1746 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1746 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Barbara
Otthon Centrum - XIV. kerület - Fogarasi út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A III. kerület egyik kiemelt, Duna-part közeli rekreációs övezetében helyezkedik el, K–Rek/3 (különleges rekreációs) besorolásban.
Az övezeti előírások alapján a telek elsősorban üdülési, turisztikai és szabadidős funkciók elhelyezésére alkalmas,
amely hosszú távon is stabil befektetési potenciált biztosít.

A terület beépíthetősége mérsékelt intenzitású, a jellemző bruttó szintterületi mutató (SZTM) ~0,4.
Beépíthetőség 15+5*% (*kizárólag csónakház céljából)
Az elhelyezhető rendeltetési egységek száma a szabályozás szerint alakul, mely alapján minden megkezdett 100 m² bruttó szintterület után 1 egység létesíthető,
így a fejlesztési koncepció jól tervezhető és optimalizálható.
Az övezet sajátossága, hogy a lakófunkció nem elsődleges, helyette üdülőegységek, apartmanok,
társas üdülők, valamint rekreációs és sportcélú létesítmények kialakítása támogatott.

A lokáció kiemelkedő adottságokkal bír: a vízpart közelsége, a zöld környezet és a jó megközelíthetőség egyaránt vonzóvá teszi
mind a rövid távú, mind a szezonális hasznosítás szempontjából.
A terület különösen alkalmas prémium kategóriás apartmanház vagy boutique jellegű társasüdülő fejlesztésére,
ahol a kisebb egységszám exkluzív, magas hozzáadott értékű szolgáltatásokkal párosítható (pl. wellness, közösségi terek, vízisport-kapcsolódás).

Hasznosítási javaslatként kiemelhető egy 4–6 egységes, magas minőségű apartmanprojekt kialakítása, amely megfelel az övezeti előírásoknak, ugyanakkor piacképes,
jól kiadható vagy értékesíthető ingatlanfejlesztést eredményez.
Emellett lehetőség van olyan rekreációs funkciók integrálására is, amelyek növelik az ingatlan értékét és vonzerejét, különös tekintettel a Duna-parti életérzésre építő koncepciókra.

Közművek:
Villany közvetlenül a telek mellett, csatorna és gáz a szomszédos utcában található.

További információkért, valamint megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
243 e Ft
138 e Ft -77%
191 e Ft -28%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
425 M Ft m Ft
203.2 m Ft -109%
201.3 m Ft -111%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Rómaifürdő, Kossuth Lajos Üdülőpart

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

200 M Ft
1460 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
III. kerület, Óbuda, Budapest 3. kerület - kertváros
Eladó telek

Budapest, III. kerület

153 M Ft
1060 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

43.9 M Ft
2378 m²
0 m²
III. kerület, Békásmegyer, Barackos út
Eladó telek

Budapest, III. kerület

39.9 M Ft
3062 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

185 M Ft
1003 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

175.114 M Ft
1199 m²
0 m²
III. kerület, Csúcshegy, Vadóc utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

23.6 M Ft
821 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

8.5 M Ft
860 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház