City Pearl

Eladó telek
Budapest, III. kerület, Táborhegy, Jablonka út

+ 15 kép 1/18
359 000 000 Ft359 M Ft 203 399 Ft/m2
1765 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1765 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Kecskés Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Óbuda-Testvérhegyen, a Jablonka úton kínálunk eladásra egy 1765 m²-es, örökpanorámás telket.

A magaslati elhelyezkedésnek köszönhetően a telek csendes, zöld környezetben található, gyönyörű, akadálytalan kilátással. A környék presztízsértékű, családi házas övezet, kiváló infrastruktúrával. A telek végében buszmegálló található, a belváros autóval kb. 15 perc alatt elérhető.

A telken jelenleg egy négyszintes (szuterén, földszint, emelet, tetőtér) lakóépület áll, amely közepes állapotú, erkélyes.
Az épület felújítható, bővíthető, vagy igény szerint elbontható.

Az ingatlan övezeti besorolása: Lke-2/SZ-N3, amely lehetőséget biztosít több lakásos társasház, prémium lakóingatlan vagy egy nagyobb alapterületű családi ház építésére.

A telek összközműves, adottságai kiválóak mind saját célra, mind befektetésre.

Ritka lehetőség a környéken, hasonló paraméterekkel rendelkező telek alig érhető el. Jöjjön el, nézze meg, és tegyen ajánlatot!

ID394384

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
203 e Ft
138 e Ft -48%
191 e Ft -7%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
359 M Ft m Ft
203.2 m Ft -77%
201.3 m Ft -78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Táborhegy, Jablonka út

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

175.114 M Ft
1199 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

299 M Ft
266 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

200 M Ft
1460 m²
0 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
III. kerület, Óbuda, Budapest 3. kerület - kertváros
Eladó telek

Budapest, III. kerület

153 M Ft
1060 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
III. kerület, Kaszásdűlő, Áldomás utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

290 M Ft
4076 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
III. kerület, Csúcshegy, Vadóc utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

23.6 M Ft
821 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

15.9 M Ft
3557 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

30.6 M Ft
3062 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

420 M Ft
1500 m²
0 m²
XIII. kerület