Oasis Residence

Eladó telek
Budapest, III. kerület

1/1
24 000 000 Ft24 M Ft 14 109 Ft/m2
1701 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1701 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mészáros Gábor
XIII., Béke út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A telek területe 16 m széles 110 m hosszú és művelés alól kivett zárt kert a besorolasa, összesen 1701nm.
Nagyon jó a kilátás a szemben levő hegyre Üröm felé. MK-2-es építési övezet 3%-os beépíthetőséggel.
Az utcaban van villany, a telek jobb oldalán ásott kút van. A szomszédban lakó épületek vannak, az utca zúzott kő burkolatú
A telken dió fa,

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
14 e Ft
144 e Ft 90%
191 e Ft 93%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
24 M Ft m Ft
212.7 m Ft 89%
204.3 m Ft 88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

200 M Ft
1460 m²
0 m²
III. kerület, Békásmegyer, Barackos út
Eladó telek

Budapest, III. kerület

39.9 M Ft
3062 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

133 M Ft
1532 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület, Csúcshegy, Vadóc utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

23.6 M Ft
821 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
III. kerület, Aranyhegy, Taliga
Eladó telek

Budapest, III. kerület

299.9 M Ft
3160 m²
0 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

420 M Ft
1500 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

175.114 M Ft
1199 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

255 M Ft
2138 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba