Seven Pearl

Eladó telek
Budaörs

118 900 000 Ft118.9 M Ft 167 465 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 710 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ÉPÍTÉSI TELEK BUDAÖRSÖN KÉT LAKÁSOS LAKÓÉPÜLETRE vagy CSALÁDI HÁZRA
Csendes, teljesen beépült utcában, Kamarerdőn a Kismartoni utca közelében 710 nm-es ÖSSZKÖZMŰVES telek 118,9 M Ft-ért eladó.
PARAMÉTEREK
Beépíthető: max. bruttó 20%,
Zöldfelület: min. 60%,
Homlokzatmagasság max, 6,5 m (ez akár 2 szint+tetőtér)
Előkert: min. 5 m
Hátsókert: min. 6 m
Oldalkert: min. 3 m
A telek enyhén lejtős
A telken egy "kádár kocka "családi ház ( 80 nm ) áll jelenleg ami akár bontható vagy bővíthető is.
A képen látható ingatlan illusztráció , de akár ez is megépíthető a területre.
Építőipari kapacitásban ( kivitelező ) irodánk referenciákkal rendelkező vállalkozókat tud ajánlani.
A megépülő ingatlanok eladását Budaörsiházak Ingatlanirodánk gyors határidővel vállalja, meglévő ügyfélkörünk részére.
Várom további érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

Telkek ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
167 e Ft
180 e Ft 7%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
118.9 M Ft m Ft
145.5 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó telkek a környékről

Budaörs, Puttony
Eladó telek

Budaörs

17.9 M Ft
596 m²
0 m²
Budaörs
Eladó telek

Budaörs

29.9 M Ft
1963 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Budaörs
Eladó telek

Budaörs

195 M Ft
2530 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Budaörs
Eladó telek

Budaörs

220 M Ft
1424 m²