BAM Living

Eladó telek
Biatorbágy

+ 3 kép 1/6
119 900 000 Ft119.9 M Ft 128 648 Ft/m2
932 m²

Részletes adatok

Telekméret: 932 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Nikoletta
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Panorámás, kiváló adottságú telek eladó a Budai agglomeráció egyik legszebb lokációjában Biatorbágyon, a Kamilla utcában, kilátással a Biai-tóra!

A budai agglomeráció egyik legnagyobb ütemben fejlődő része, ezen felül páratlan infrastruktúrája, így remek választás lehet leendő otthonunkként. A telek 932 négyzetméter.2027.november végéig semmilyen építési tilalom nem vonatkozik erre a telekre.

Övezeti besorolás: LKE-16- családi és ikerház építhető- homlokzatmagasság: 6,5m- bruttó szintterületi mutató:0,7- beépíthetőség: 30 %- terepszint alatt 60%- zöldfelület min 50%- szabályos forma- panoráma

Közművek az utcában elérhetők. Az ingatlan kiváló lehetőséget kínál azok számára, akik egy nyugodt és zöld övezetben szeretnének élni, ugyanakkor nem akarnak lemondani a városi élet közelében való lakhatás előnyeiről.

Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget, és valósítsa meg álmait ezen a csodálatos helyen. A Duna House teljes kínálatával állok rendelkezésére a hét bármely napján. Hitelügyintézés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.

Referencia szám: TK029462-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

Telkek ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
129 e Ft
34 e Ft -283%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
119.9 M Ft m Ft
69.7 m Ft -72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy

Eladó telkek a környékről

Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

6.9 M Ft
1964 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

22 M Ft
765 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

150 M Ft
7754 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

27.5 M Ft
868 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

34.9 M Ft
3804 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Biatorbágy, Csabagyöngye
Eladó telek

Biatorbágy

35 M Ft
3574 m²
0 m²
Biatorbágy, Tövis utca
Eladó telek

Biatorbágy

11.9 M Ft
701 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

22 M Ft
1394 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

195 M Ft
1168 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Biatorbágy, Bíbor utca
Eladó telek

Biatorbágy

19.8 M Ft
1078 m²
Biatorbágy, Mészáros dűlő
Eladó telek

Biatorbágy

23.5 M Ft
3583 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

195 M Ft
1.18 ha
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

180 M Ft
8210 m²
Biatorbágy, Forrás utca
Eladó telek

Biatorbágy

149 M Ft