Avico Greentop

Eladó telek
Battonya, Szív utca

+ 7 kép 1/10
30 900 000 Ft30.9 M Ft 954 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 32400 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gosztonyi Éva
Duna House - Istenhegyi út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Befektetők, beruházók figyelmébe ajánlom Dél-Alföldön, Békés Vármegyében, természetvédelmi terület és gyógyfürdő közelében, Száraz-ér patak mellett, a román határ közelében, Battonyán eladó egy 23 db építési telekből álló egybefüggő telekegyüttes. A telek önállóan bejegyzett helyrajzi számmal rendelkeznek, egyenként 1000-1500 m2 nagyságúak, melyekre darabonként 4-4 lakásos társasház építhető vagy egységben szálloda, benzinkút vagy egyéb fejlesztés valósítható meg. A korszerű zöld beruházást segíti, hogy a terület alatt meleg víz van, így geotermikus energiával látható el az egész telep. Óriási előnye Arad közelsége, ahol magas ingatlanárakkal találkozunk - így az áttelepülők száma növekszik.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Battonya, Szív utca

Eladó ingatlanok a környékről

Kardos
Eladó családi ház

Kardos

25.9 M Ft
5 szoba
198 m²
Sarkadkeresztúr
Eladó telek

Sarkadkeresztúr

1.3 M Ft
2520 m²
Újkígyós
Eladó családi ház

Újkígyós

29.9 M Ft
4 szoba
145 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

150 M Ft
5 szoba
178 m²
Battonya
Eladó telek

Battonya

36 M Ft
3 ha
0 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

15.5 M Ft
1 szoba
25 m²
Békéscsaba
Eladó telek

Békéscsaba

7.7 M Ft
1156 m²
Békés
Eladó telek

Békés

6.9 M Ft
3150 m²
0 m²
Mezőberény
Eladó családi ház

Mezőberény

14.9 M Ft
1 szoba
95 m²
Békés
Eladó téglalakás

Békés

25.9 M Ft
2 szoba
58 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

22.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Orosháza
Eladó telek

Orosháza

4.95 M Ft
1.09 ha
Gyula
Eladó telek

Gyula

25.5 M Ft
1525 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

350 M Ft
6000 m²
1016 m²
Újkígyós
Eladó családi ház

Újkígyós

11 M Ft
3 szoba
81 m²
Békéscsaba
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Békéscsaba

240 M Ft
6 szoba
1400 m²
Újkígyós
Eladó családi ház

Újkígyós

23.5 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Orosháza
Eladó telek

Orosháza

48 M Ft
3027 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

99 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

27.99 M Ft
3 szoba
130 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

129.9 M Ft
7 szoba
170 m²
Békéscsaba
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Békéscsaba

240 M Ft
1 ha
1400 m²
Pusztaföldvár, Hunyadi János utca
Eladó telek

Pusztaföldvár

1.5 M Ft
955 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

49.9 M Ft
3 szoba
114 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

69.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

80 M Ft
4 szoba
148 m²
Balatonszepezd
Eladó családi ház