Aerogate Homes

Eladó telek
Balatonszőlős, Fő

1/1
39 000 000 Ft39 M Ft 30 000 Ft/m2
1300 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1300 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 373
Robing Ingatlan Csoport
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pár perc távolságra a Balaton parttól, illetve Füredtől, egy hangulatos faluban találhatóak az ingatlanok.
Jelenleg 3 db 1300nm-es illetve egy 1783nm-es önálló helyrajzi számon lévő, szeparált telkek vannak még eladó sorban, az 1300nm-esek 39 millió forintos a nagyobb 42 millió forintos irányáron szerepelnek.
Jó adottságúak, 30%os beépíthetőséggel 4,5m építmény magassággal rendelkeznek viszonylag sík telkek, kellemes panorámával a környékre.
Az ingatlanok üresek, nem igényelnek bontási munkálatokat.
Per és tehermentesek, gyorsan birtokba vehetőek.
A környezete családias, nagyon hangulatos és csendes, infrastruktúrája teljesen kiépített.
Ideális lehetőség lehet mindazoknak akik a Balaton közelségében kellemes környezetben valósítanák meg új otthonukat.
Felmerülő kérdés esetén várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Balatonszőlősön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszőlős m² ár
30 e Ft
30 e Ft -1%
Ennek az ára
Balatonszőlős átlagár
39 M Ft m Ft
40.8 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszőlős, Fő

Eladó ingatlanok a környékről

Vanyola
Eladó telek

Vanyola

3.1 M Ft
8435 m²
0 m²
Pénzesgyőr
Eladó családi ház

Pénzesgyőr

83.9 M Ft
5 + 1 szoba
135 m²
Balatonszőlős
Eladó telek

Balatonszőlős

49.8 M Ft
4520 m²
0 m²
Vászoly
Eladó telek

Vászoly

32.5 M Ft
3904 m²
Mindszentkálla
Eladó telek

Mindszentkálla

45 M Ft
2.19 ha
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

49.5 M Ft
1159 m²
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

10 M Ft
2326 m²