Seven Pearl

Eladó telek
Balatonkenese

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

29 000 000 Ft29 M Ft 36 250 Ft/m2
800 m²

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945072
Vincze Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Balatonkenesén eladó egy 800nm-es belterület besorolású üdülöövezeti telek.Közművek közül víz a telken belül, víz, villany pedig az utcában. 15%-ban beépíthető az osztatlan közös telek.Balaton kb 200m-re található.Befektetésnek tökéletes választás.
Amennyiben eladó ingalana van, díjmentes piaci elmzéssel, ármeghatározással, hívjon bizalommal.
Bankfüggetlen, ingyenes hiteltanácsadás és-ügyintézés, CSOK, babaváró kölcsön, energetikai tanúsítvány és igény szerint teljes jogi háttér egy helyen. Keressen bizalommal.

Referencia szám: TK020860-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

Telkek ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
36 e Ft
28 e Ft -31%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
29 M Ft m Ft
66.1 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese

Eladó telkek a környékről

Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

149.9 M Ft
2251 m²
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

32 M Ft
253 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

25.5 M Ft
2642 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

32 M Ft
4417 m²
Salföld
Eladó telek

Salföld

55 M Ft
8.65 ha
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

28 M Ft
3320 m²
0 m²
Balatonkenese, Nincs utca
Eladó telek

Balatonkenese

99 M Ft
2464 m²
Vászoly
Eladó telek

Vászoly

32.5 M Ft
3904 m²
Balatonalmádi, Hóvirág
Eladó telek

Balatonalmádi

34.99 M Ft
3238 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

10 M Ft
2326 m²
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

425 M Ft
8.94 ha
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

49.9 M Ft
3471 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

43.9 M Ft
760 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

39.5 M Ft
2858 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

65 M Ft
2860 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Káptalantóti
Eladó telek

Badacsonytomaj

19 M Ft
4512 m²
Tapolca
Eladó telek

Tapolca

330 M Ft
6.7 ha
0 m²
Balatonkenese, Balatonkenese-Balatonakarattya
Eladó telek

Balatonkenese

270 M Ft
2528 m²
0 m²
Csajág
Eladó telek

Csajág

6.99 M Ft
1365 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

13.5 M Ft
2460 m²
Kővágóörs
Eladó telek

Kővágóörs

11.9 M Ft
3835 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

149.9 M Ft
2251 m²
0 m²
Balatonkenese, Balatonkenese-Balatonakarattya
Eladó telek

Balatonkenese

270 M Ft