Eladó telek
Balatonfüred, Meleghegyi dűlő
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Balatonfüreden panorámás ingatlan eladó Meleghegyi dűlőben, a Figula Pincészettől mindössze 150 méterre!
Balatonfüred egyik kedvelt részén, a Meleghegyi dűlőben, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában kínálom megvételre ezt a 955 m²-es, páratlan balatoni panorámával rendelkező ingatlant. A terület különlegessége, hogy a nyugalom és természetközeliség érzése mellett mégis könnyedén elérhetők a város fontos pontjai: a Piaccsarnok és a Vörös Templom csupán 400-500 méterre található.
Méret: 955 m² telek
Építmények:-hangulatos, stabil faház-lakókocsi,
-terasz, melyekről gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra,
-látványkonyha, amely ideális hely közösségi főzéshez, családi és baráti összejövetelekhez.
Komfort:
-két különálló vizesblokk (fürdő + WC),
-kiépített parkoló,
A telek adottságai:
A terület különösen hangulatos, részben gondozott, részben természetes ősgyep borítja.
Szőlő, fügebokor, levendula és egyéb mediterrán jellegű növények teszik különlegessé a környezetet.
A telek fekvése kiváló: egész nap napfényes,a teraszokról lenyűgöző a Balatonra néző panoráma,a környék csendes, barátságos, átmenő forgalom nincs.
Az ingatlan kiválóan alkalmas nyaralónak,hétvégi teleknek,befektetésre,romantikus, természetközeli pihenőhelynek, vagy akár további fejlesztéshez is.
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2025. 12. 09.
Telkek ára Balatonfüreden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Balatonfüred, Meleghegyi dűlő