Oasis Residence

Eladó telek
Badacsonytomaj

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 4 kép 1/7
17 900 000 Ft17.9 M Ft 4 046 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 4424 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456018
Gottfried Marianna
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Badacsonytomajon festői környezetben  eladó egy 4424 nm  balatoni panorámás külterületi telek.

Besorolása : Mk-2
Beépíthetősége: 3 %A közművek  ( víz, villany ) a telekhatárról bevezethetőek.
A terület jól járható, részben aszfaltozott útról megközelíthető.

A Balaton part 2 Km távolságra található.

Bővebb tájékoztatásért  keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Telkek ára Badacsonytomajon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Badacsonytomaj m² ár
4 e Ft
12 e Ft 67%
Ennek az ára
Badacsonytomaj átlagár
17.9 M Ft m Ft
76.4 m Ft 77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Badacsonytomaj

Eladó ingatlanok a környékről

Szigliget
Eladó telek

Szigliget

59 M Ft
1555 m²
Balatonudvari
Eladó családi ház

Balatonudvari

84.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Badacsonytomaj
Eladó telek

Badacsonytomaj

53 M Ft
1067 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Szent Donát út
Eladó telek

Badacsonytomaj

33 M Ft
5021 m²
0 m²
Vanyola
Eladó telek

Vanyola

3.1 M Ft
8435 m²
0 m²
Badacsonytomaj
Eladó telek

Badacsonytomaj

177.57 M Ft
6043 m²
0 m²
Badacsonytomaj
Eladó telek

Badacsonytomaj

110 M Ft
1500 m²
0 m²
Badacsonytomaj
Eladó telek

Badacsonytomaj

150 M Ft
2.4 ha
Balatonkenese, Balatonkenese-Balatonakarattya
Eladó telek

Balatonkenese

270 M Ft
2528 m²
0 m²
Balatonszepezd
Eladó telek

Balatonszepezd

26.9 M Ft
2508 m²
0 m²
Badacsonytomaj
Eladó telek

Badacsonytomaj

20 M Ft
600 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Káptalantóti
Eladó telek

Badacsonytomaj

19 M Ft
4512 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

425 M Ft
8.94 ha
0 m²
Balatonederics
Eladó telek

Balatonederics

49.9 M Ft
3523 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Kiserdő utca 16
Eladó telek

Badacsonytomaj

45.9 M Ft
2600 m²
0 m²
Alsóörs
Eladó telek

Alsóörs

27 M Ft
526 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Római út 214
Eladó telek

Badacsonytomaj

99 M Ft
2646 m²
0 m²
Badacsonytomaj
Eladó telek

Badacsonytomaj

39.9 M Ft
3000 m²
Badacsonytomaj, Csigáskuti
Eladó telek

Badacsonytomaj

31.5 M Ft
1539 m²
Badacsonytomaj, József Attila utca
Eladó telek

Badacsonytomaj

145 M Ft
3971 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Zártkert
Eladó telek