Aerogate Homes

Eladó telek
Albertirsa

+ 2 kép 1/5
13 990 000 Ft13.99 M Ft 29 146 Ft/m2
480 m²

Részletes adatok

Telekméret: 480 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 323
Gutléber Nelly
Jászberény. OTPIP SzeMi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladásra kínálok Albertirsán egy körbekerített ,minden közműre csatlakozási lehetőséggel , 480nm-es, építési telket!

- Használati megosztással építhető rá egy új építésű lakóház!
- Kivitelezésben is tudok segíteni!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!
20 éves szakmai tapasztalattal állok rendelkezésére esetlegesen hiányzó pénzügyi megoldás tekintetében is!
Az OTP Hitelszakértőjeként, saját ügyvédi háttérrel segítjük új otthona megvalósításában!

Hirdetésazonosító: M272432

Referencia szám: M272432

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
29 e Ft
9 e Ft -221%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
13.99 M Ft m Ft
12.2 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó telkek a környékről

Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

2.5 M Ft
720 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

22.5 M Ft
687 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

8.9 M Ft
506 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

31 M Ft
3723 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

6.5 M Ft
1108 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

7.9 M Ft
2107 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

6.5 M Ft
2500 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

10 M Ft
2525 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4517.125 M Ft
43.69 ha
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

13.99 M Ft
480 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

18 M Ft
2131 m²
0 m²
Albertirsa
Eladó telek

Albertirsa

21.5 M Ft
687 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok