Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Zamárdi, 1. emelet

77 900 000 Ft77.9 M Ft 1 854 762 Ft/m2
2 szoba
42 m²
1. emelet
építés éve:2016

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Geotermikus
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Némethné Horváth Adrienn
Duna House - Gogol utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

NAPFÉNYES, MODERN NYARALÓ ZAMÁRDIBAN, 200 MÉTERRE A BALATONPARTTÓL

Eladó Zamárdi kedvelt üdülőövezetében egy 40 m²-es, modern kialakítású apartman, 15 m²-es nyugati fekvésű terasszal.

A lakás egy igényes, mindössze 9 lakásos társasház első emeletén található. Az épület kiváló minőségű anyagok felhasználásával épült, korszerű geotermikus hűtő-fűtő rendszerrel és mennyezethűtéssel/-fűtéssel kialakítva, amely egész évben kellemes komfortérzetet biztosít.

Az apartman elosztása praktikus és jól élhető:
    tágas amerikai konyhás nappali,
    külön hálószoba,
    zuhanyzós fürdőszoba,
    valamint egy nagyméretű, napfényes terasz.

A társasház különleges extrája a közös használatú wellness részleg, ahol szauna és jakuzzi is rendelkezésre áll.

Az ingatlanhoz saját felszíni gépkocsibeálló és kerékpártároló is tartozik.

A Balatonpart mindössze 2 perc sétára található, a legközelebbi strand kb. 500 méterre. A közelben éttermek, fagyizó és bevásárlási lehetőség is elérhető.
A kiváló elhelyezkedés és a modern kialakítás miatt az apartman nyaralónak és befektetésnek egyaránt ideális választás, könnyen kiadható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Zamárdiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zamárdi m² ár
1855 e Ft
1755 e Ft -6%
Ennek az ára
Zamárdi átlagár
77.9 M Ft m Ft
91.8 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zamárdi, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Zamárdi, Nagyváradi utca
Eladó téglalakás

Zamárdi

71.95 M Ft
1 szoba
47 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

119 M Ft
3 szoba
72 m²
Zamárdi, Nagyváradi utca
Eladó téglalakás

Zamárdi

139.95 M Ft
3 szoba
92 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

223.222 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

177.75 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

175.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

237 M Ft
3 szoba
119 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

186.872 M Ft
4 szoba
105 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

192.926 M Ft
4 szoba
95 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

122.674 M Ft
3 szoba
0 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

130 M Ft
3 szoba
70 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

229 M Ft
3 szoba
168 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás

Zamárdi

130 M Ft
3 szoba
78 m²
Zamárdi
Eladó téglalakás