Eladó téglalakás
Zalaegerszeg, Csány László tér, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Csendes kis zöld oázis a belvárosban !
Ritka kincset kínálok Önnek : Zalaegerszeg belvárosában 29 nm-es 1 szobás kislakás 7 nm-es galériával.
Magasföldszinti ingatlan előszoba-konyha-étkező résszel, külön fürdőszoba és wc.
A szobában a galéria nagyon igényesen van megcsinálva, így akár kis családot is kiszolgál, vagy egyedülálló hölgynek, úrnak tökéletes választás lehet.
Az ingatlanban a bútorokat is benne hagyja a jelenlegi tulajdonos.
Alacsony rezsije még egy érv az ellenállhatatlan előnyei között.
Zöld területre és parkolóra néz, de a fák teljesen lefedik a külvilág zaját, így lesz csendes, nyugodt, komfortos.
Korrekt kislétszámú lakóközössége is a választás mellett szól.
Ha nem szeretne lakást, de szeretne pl saját rendelőt a kórháztól 2 perc sétatávolságra, akár az is kialakítható a jelenlegi lakásból.
Ritkaság az ingatlanpiacon, jöjjön el, nézze meg, szeressen bele és vegye meg !
Hitelügyintézésben is szívesen állunk ügyfeleink részére, vevőinknek díjmentes a közvetítői szolgáltatásunk !
Várom hívását !
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 20. Utoljára módosítva: 2026. 06. 20.
1 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Zalaegerszeg, Csány László tér, földszint