River Life

Eladó téglalakás
Veszprém, Dózsaváros

+ 11 kép 1/14
59 500 000 Ft59.5 M Ft 1 101 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 380
Nívó Ingatlanforgalmi Szakértői Iroda
Nívó Ingatlanforgalmi Szakértő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Veszprémben az Egyetemvárosban, 4 emeletes társasházi épületben, földszinti, 54 m2-es, két szobás, felújított tégla lakás eladó.

A lakásban a villany (3x16 A) és víz vezeték is cserélve lett, illetve beszerelésre került egy Ariston villanybojler is.

Környezete parkosított, az ingatlan világos, DNY-i tájolású.
A lakás áll: két szobából (egymásból nyíló), egy konyha-étkezőből kamrával, egy zuhanyzós fürdőszobából WC-vel illetve egy előszobából.

A lakáshoz tartozik egy saját, zárható ~ 5 m2-es tároló is a társasház pincéjében.

Fűtése konvektorokról megoldott. A villanyhálózat fejlesztése miatt, akár hűtő-fűtő légkondicionálóval is megoldható a téli hónapokban a fűtés. Nyílászárói műanyag nyílászárók, redőnnyel ellátottak.

Az ingatlan elhelyezkedéséből adódóan, kiválóan alkalmas befektetésnek is.

Az ingatlan megtekintése irodánkkal előre egyeztetett időpontban történik. Szívesen állunk rendelkezésre!

Keresünk és kínálunk eladó és bérbeadó ingatlanokat, albérleteket Veszprém, Balaton, Bakony, Káli-medence régióban.
Ügyeleti telefonszámunk: +36-70-3-800-323.
A Nívó Ingatlanforgalmi Szakértői Iroda teljes eladó és bérbeadó ingatlan és albérlet kínálatát megtekintheti a www.nivoingatlan.hu oldalunkon.

Irodai azonosító kód: N4919 Nívó ingatlan: N4919

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dózsaváros m² ár
Veszprém m² ár
1102 e Ft
916 e Ft -20%
1085 e Ft -2%
Ennek az ára
Dózsaváros átlagár
Veszprém átlagár
59.5 M Ft m Ft
51.2 m Ft -16%
86 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Dózsaváros

Eladó téglalakások a környékről

Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

93 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

55.7 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

79.99 M Ft
3 + 3 szoba
113 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

329 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

184.95 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

82 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Veszprém, Dózsaváros