River Life

Eladó téglalakás
Veszprém, Dózsaváros, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
65 000 000 Ft65 M Ft 1 274 510 Ft/m2
2 szoba
51 m²
4. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 380
Nívó Ingatlanforgalmi Szakértői Iroda
Nívó Ingatlanforgalmi Szakértő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Veszprémben, az Endrődi Lakótelepen, szigetelt, 16 lakásos 4 emeletes épületben (lift nincs), 4. emeleti, 50,71 m2-es, 2 szobás (folyosóról külön és egybe is nyíló), erkélyes, fenyőerdőre panorámás tégla lakás eladó.

15 éve felújították: a konyhát, a fürdőszobát, illetve a nyílászárókat műanyagra cserélték, redőnnyel ellátottak.
Fűtése: gáz, konvektoros fűtés, meleg vizét gáz bojler biztosítja. Egy éve egy légkondicionáló is beszerelésre került. Rezsije egyedileg mért, fogyasztás alapján elszámolt. A társasház a villanyvezetékeket lakásokig kicserélték.

Az épület földszintjén egy saját, zárható tároló tartozik a lakáshoz.

Az utcán a parkolás ingyenes.

Felújítást követően az ingatlan kiválóan alkalmas állandó lakhatásra, de elhelyezkedéséből adódóan befektetésnek is.

Az ingatlan megtekintése irodánkkal előre egyeztetett időpontban történik. Szívesen állunk rendelkezésre!

Keresünk és kínálunk eladó és bérbeadó ingatlanokat, albérleteket Veszprém, Balaton, Bakony, Káli-medence régióban.
Ügyeleti telefonszámunk: +36-70-3-800-323.
A Nívó Ingatlanforgalmi Szakértői Iroda teljes eladó és bérbeadó ingatlan és albérlet kínálatát megtekintheti a www.nivoingatlan.hu oldalunkon.

Irodai azonosító kód: N4902 Nívó ingatlan: N4902

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dózsaváros m² ár
Veszprém m² ár
1275 e Ft
880 e Ft -45%
1135 e Ft -12%
Ennek az ára
Dózsaváros átlagár
Veszprém átlagár
65 M Ft m Ft
65.4 m Ft 1%
59.1 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Dózsaváros, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

74 M Ft
3 szoba
57 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

199 M Ft
4 szoba
128 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

37.49 M Ft
1 szoba
30 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

154.6 M Ft
2 + 2 szoba
141 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

170 M Ft
4 szoba
131 m²
Veszprém, Wartha Vince utca
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

175 M Ft
5 szoba
158 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

84 M Ft
3 szoba
66 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

148 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba