Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Veszprém, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
54 000 000 Ft54 M Ft 1 200 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
45 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 124
Kálóczi Andrea
Lidohome Balatonalmádi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A LIDO HOME Ingatlaniroda veszprémi irodája eladásra kínálja ezt a téglalakást VESZPRÉMBEN. Veszprém Egyetemváros részén eladó egy kiváló állapotú, 1,5 szobás, erkélyes téglalakás, amely ideális első lakásnak vagy befektetésnek. A lakás teljes körű felújításon esett át, így a tulajdonosnak már csak költöznie kell. A délkeleti fekvésnek köszönhetően világos, napfényes otthon, kellemes hangulattal. Főbb jellemzők: -1.5 szoba(nappali+háló) -külön konyha+étkező -spájz -erkély -tároló, ahol elektromos töltési lehetőség kiépítve -teljesen felújított állapot -azonnal költözhető A lakás teljesen elektromos rendszerrel működik, azonban a gázcsonk megmaradt, az alapdíj fizetve van, így igény esetén könnyen visszaköthető. -kiváló lokáció -ideális befektetésnek, első lakásnak -világos, napfényes gyönyörű állapotú téglalakás Irányár: 54 millió Ft Ha egy azonnal költözhető, jó elosztású, felújított lakást keres Veszprém egyik legkeresettebb részén, akkor ezt érdemes megnéznie. Amennyiben ez az ingatlan, vagy bármely más kínálatunkban található lakás, ház, nyaraló vagy telek felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a megadott elérhetőségeim bármelyikén! Lido Home - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1200 e Ft
1135 e Ft -6%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
54 M Ft m Ft
62.3 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

175 M Ft
5 szoba
158 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

199 M Ft
4 szoba
128 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

55.7 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

148 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

74 M Ft
3 szoba
57 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Veszprém, Belváros, Jókai Mór utca
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém
Eladó téglalakás