Oasis Residence

Eladó téglalakás
Veresegyház, Tetőtér

64 050 000 Ft64.05 M Ft 1 830 000 Ft/m2
2 szoba
35 m²
Tetőtér
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: Tetőtér
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 231
Bene Kriszti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű ingatlanokra vonatkozó kedvezmények, támogatott hitel, illeték kedvezmény igénybe vehető!!!

A/403.lakás!!!
Eladó Veresegyházon tó közeli lakások.
-Két modern épület (A.ép28 lakásos és B.ép.13 lakás)
-Energia hatékony kivitelezés – modern gépészet, kiváló hőszigetelés
-Saját erkélyek, teraszok vagy kertkapcsolatos lakások
-hőszivattyús fűtés
-mennyezeti hűtés-fűtés
-Zárt parkoló és tárolók opcionálisan vásárolhatók
-Csendes, biztonságos környék
-Fűtő-hűtő automatika lakásonkénti központtal rendelkezik, mely magába foglalja a fűtés-hűtés
vezérlését, a lakásonkénti színes kijelzős kezelőfelületet, audio-video kapunyitó, mobiltelefonos
távoli beléptető rendszert, vízórák és hőmennyiségmérők távleolvasását. Az okosotthon rendszer a
társasház egészére kiterjed, ugyanis a társasház képviselete az okosotthon rendszeren keresztül tudja
kiolvasni a hőmennyiségmérők és vízmérők adatait, és tud tájékoztatást küldeni a lakóknak.
-A lakások fűtő-hűtő rendszer termosztátokkal szabályozható azon helyiségekben, ahol felületfűtés hűtés került kialakításra. Ide tartozik minden szoba és a nappali-konyha-étkező.

Tervezett kulcsrakész átadás: 2027.III.név

Az ingatlan elosztása: nettó 35,38 nm
előszoba 3,30 nm
nappali 18,92 nm
konyha 5,01 nm
étkező 2,28 nm
fürdi 4,29 nm
wc 1,58 nm
terasz 12,44 nm
saját kertrész 30,49 nm

Parkolók: 6,5-9,5 millió Ft-ért vásárolhatók
Tárolók: több féle méretű, 800.000.-Ft/nm

-banki független szaktanácsadóval
-ügyvéddel
-földhivatali ügyintézéssel
-energiatanúsítvány elkészítésében tudok segíteni
Az építkezés a hét bármely napján megtekinthető, előre egyeztetett időpontban.
Bene Kriszti 06-20-231.6450

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1830 e Ft
1559 e Ft -17%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
64.05 M Ft m Ft
84.1 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

123.4 M Ft
3 szoba
85 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

84.281 M Ft
2 szoba
52 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

99.8 M Ft
2 szoba
69 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

68.716 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

99.761 M Ft
2 szoba
52 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

125 M Ft
4 szoba
109 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

125 M Ft
4 szoba
109 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

77.584 M Ft
2 szoba
49 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

84.281 M Ft
2 szoba
52 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

52.878 M Ft
1 szoba
32 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

125 M Ft
4 szoba
109 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

84.3 M Ft
2 szoba
58 m²
Veresegyház