Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Velence

+ 17 kép 1/20
83 000 000 Ft83 M Ft 1 693 878 Ft/m2
2 szoba
49 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 389
Horgos Tamás
City & Home ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ébredjen madárcsicsergésre, kortyolja reggeli kávéját a saját, zöldre néző teraszán, és élvezze a nyugalmat, amit ez az exkluzív, modern penthouse kínál!
Eladóvá vált Velence központjában, a vasútállomástól 2 perc sétára, egy páratlan adottságú, 49 m²-es, amerikai konyhás, 2 teraszos penthouse lakás.
A két különálló, összesen 59 m²-es terasz egyike zárt belső udvarra, a másik egy zöld ligetre néz – kiváló tájolás, csend, intimitás.
A lakás a második emeleten (egyben a legfelső szinten) található, lift nélküli épületben, így biztosított az intimitás, a csend és a zavartalanság.
Két irányba nyíló (kelet és nyugat), padlótól plafonig érő üvegajtók árasztják el fénnyel a lakást.
Az egyik terasz a csendes, zárt belső udvarra néz, a másik egy zöld, fás ligetre tárul, ahol madarak éneke kíséri a mindennapokat.

Modern, letisztult dizájn, a legmagasabb minőségű anyagokkal és különleges térkihasználási megoldásokkal.
A nappaliban és a hálóban Samsung The Frame TV-k, valamint egy Samsung Soundbar gondoskodik az elsőrangú audió élményről és szórakozásról.
Padlófűtés gondoskodik a kellemes, egyenletes hőérzetről, hőszivattyús rendszerrel, modern, energiatakarékos technológiával.

Az előszobában teljes beépített bútorzat biztosítja a kabátok és cipők elhelyezését, egyedi megoldásokkal.A hálószoba falát szintén egyedi beépített gardróbszekrény tölti ki, amelynek világítása automatikusan kapcsolódik ajtónyitásra.
A fürdőszobában Wellis dupla mosdók, zuhanyfülke, Wellis minőségi csaptelepek és egy nagyméretű beépített világítással felszerelt, fűthető Wellis tükör szolgálják a kényelmet, tölgyfa bútorban, a helyiségben elhelyezett WC-vel és bidézuhannyal.
Samsung mosógép és Samsung szárítógép található az elegáns fürdőszobában, törölközőszárítós radiátorral.

A két terasz közül az egyik kifejezetten alkalmas wellness élmény kialakítására: két külső vízkiállás és elektromos kiállás is biztosított jakuzzi számára – a statikai vélemény is rendelkezésre áll, továbbá a teraszon elhelyezett tíz személyes kültéri bútor lehetőséget biztosít család, baráti találkozásokra is, a teraszon található növények közelségében.

A nappali két teraszajtajának köszönhetően kiválóan átszellőztethető a lakás, így még nyáron is ritkán kell klímát használni – ha mégis, a Daikin klíma pillanatok alatt lehűti az egész otthont.

A lakáshoz tartozik egy kizárólagos használatú gépkocsibeálló, közvetlenül a lépcsőház bejáratánál, zárt udvarban, elektromos kapuval védve.

Lakás főbb jellemzői:
– 49 m² lakótér + 30 m² és 29 m²-es teraszok
– legfelső (2.) emelet, nincs felső szomszéd
– amerikai konyhás nappali dolgozósarokkal
– padlótól plafonig érő üvegfelületek, rengeteg természetes fény
– prémium minőségű anyagok, egyedi dizájn és bútorzat

Gépesítés, extrák:
– beépített Gorenje gépek: sütő, főzőlap, mikro, mosogatógép
– Klarstein rejtett páraelszívó
– Samsung The Frame TV-k + hangrendszer
– Samsung mosógép és szárítógép
– padlófűtés modern hőszivattyús rendszerrel
– Daikin klímaberendezés
– elektromos redőnyök, szúnyoghálók
– előszobai és hálószobai egyedi beépített bútorzat
– terasz jacuzzi előkészítéssel (statikai engedéllyel)

Környezet és elhelyezkedés:
zárt, parkosított udvar
saját, kizárólagos használatú gépkocsibeálló elektromos kapuval
2 perc séta a vasútállomás
5 perc a Velence Korzó strand
3 perc a Velence Spa
M7 autópálya 3 perc autóval – Budapest 30 perc alatt elérhető

További előnyök:
kiváló átszellőztethetőség (dupla teraszajtó)
egyedi világítástechnika
kulcsrakész állapot, minden benne van az árban
INGATLAN: 83 M Ft
INGÓSÁG: 16 M Ft
Összesen: 99 M Ft

Ha hasonló lakásra vágyik a Velencei-tó partján, ne halogassa: ilyen adottságú penthouse nagyon ritkán kerül a piacra

Érdeklődni a CH Ingatlan irodánál lehet – örömmel segítek Önnek, akár ennél az ingatlannál, akár országos kínálatunkból választana!

Szolgáltatásaink:
Díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés
Teljes körű jogi háttér és energetikai tanúsítvány
Értékbecslés, ha eladó ingatlana is van

8000 Székesfehérvár
+36 70 389 1111
www.chingatlan.hu
info@chingatlan.hu

V9720

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 04. 05.

2 szobás téglalakások ára Velencén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Velence m² ár
1694 e Ft
1339 e Ft -27%
Ennek az ára
Velence átlagár
83 M Ft m Ft
106.2 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Velence

Eladó ingatlanok a környékről

Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²
Enying, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Enying

29.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Polgárdi
Eladó téglalakás

Polgárdi

51.4 M Ft
2 szoba
65 m²
Lepsény
Eladó téglalakás

Lepsény

34.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Daruszentmiklós
Eladó családi ház

Daruszentmiklós

22 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

54.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Dunaújváros
Eladó családi ház

Dunaújváros

67 M Ft
7 szoba
198 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71 M Ft
3 szoba
68 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

80 M Ft
2 szoba
49 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

300 M Ft
3 szoba
60 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

85 M Ft
5 szoba
186 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

29 M Ft
1 szoba
28 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

40 M Ft
3 szoba
60 m²
Polgárdi
Eladó nyaraló

Polgárdi

15.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Daruszentmiklós
Eladó családi ház

Daruszentmiklós

22 M Ft
1 + 1 szoba