City Pearl

Eladó téglalakás
Vecsés, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
74 900 000 Ft74.9 M Ft 985 526 Ft/m2
4 szoba
76 m²
1. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Turai Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nézze meg ezt a teljeskörűen felújított, napfényes ikerház felső szintjét, amely külön lépcsőfeljárattal és saját használatú udvarrésszel rendelkezik. Az ingatlan téglaépítésű, így a tartósság és a kiváló hőszigetelés adott. A kertre néző, bukó-nyíló műanyag homlokzati nyílászárók biztosítják a természetes fény áradását, egyben csendes és nyugodt környezetet teremtenek az otthonában.Belső kialakításának, nappali plusz három szobánask köszönhetően akár egy nagyobb család is kényelmesen elfér.A felújítás során kiemelt figyelmet fordítottunk az ingatlan modernizálására és a kényelmi szempontok maximalizálására. A friss festés, az új burkolatok és a modern nyílászárók mind hozzájárulnak ahhoz, hogy az új tulajdonos azonnal, további beruházások nélkül költözhessen be.Ez a csodálatos otthon kiváló választás lehet azok számára, akik a városi élet nyüzsgése mellett is szeretnének egy csendes, nyugodt helyre hazatérni. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy saját otthona legyen ebben a kellemes környezetben. Forduljon hozzám bizalommal az ingatlan megtekintése vagy további információk érdekében, és legyen Ön az, aki megragadja ezt az egyedülálló lehetőséget!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
986 e Ft
956 e Ft -3%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
74.9 M Ft m Ft
77.9 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

79.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

85 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

72.8 M Ft
4 szoba
93 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

144.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

74.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

92 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Vecsés, Wass Albert
Eladó téglalakás

Vecsés

66.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Vecsés, Dr Kellner doktor utca
Eladó téglalakás

Vecsés

67.99 M Ft
2 szoba
64 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

79.99 M Ft
3 szoba
66 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Letenye
Eladó családi ház

Letenye

35.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

30 M Ft
3 szoba
105 m²
Bak
Eladó családi ház

Bak

49.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Sárosd
Eladó családi ház

Sárosd

21.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Rakamaz
Eladó családi ház