Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Várpalota, földszint

+ 8 kép 1/11
36 500 000 Ft36.5 M Ft 744 898 Ft/m2
2 szoba
49 m²
földszint
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945021
Vincze Sándorné Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kizárólag a Duna House kínálatában!Eladó tégla építésű lakás Várpalota központjában, 2 szoba, konyha, fürdő+wc egy helyiségben található. 49 m2 alapterületű, amihez tartozik egy kb. 10 m2 saját tároló. Földszinti lakás, mely ideális lehet fiatalok, családok vagy akár befektetők számára is egyaránt. A lakás elhelyezkedése is ideális, minden fontos infrastruktúra és közlekedési csomópont a közelben található, így könnyedén és gyorsan elérhetők a város különböző részei.A konyha modern és funkcionális, ideális hely azoknak, akik szeretnek főzni és kreatívan tölteni az idejüket a konyhában. A hálószoba a nyugalom szigete, ahol a pihenés lesz az elsődleges. Itt minden adott a tökéletes kikapcsolódáshoz és feltöltődéshez a mindennapok során.
A kiváló elrendezésnek köszönhetően minden helyiség praktikusan került kialakításra, így az új tulajdonosok könnyedén kihasználhatják a rendelkezésre álló teret.
Karnyújtásnyira található buszmegálló, posta bolt és iskola is ami a mindennapi élethez fontos szempont. Eladó egy különleges hangulatú, tégla szerkezetű lakás, melynek vételára 37 000 000 forint. Ez a meghitt otthon azok számára kínál ideális választást, akik minőségi lakókörnyezetre vágynak.
Vincze Sándorné Ágnes +36304380440

Referencia szám: LK096966

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Várpalotán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Várpalota m² ár
745 e Ft
908 e Ft 18%
Ennek az ára
Várpalota átlagár
36.5 M Ft m Ft
43.8 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Várpalota, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

58.8 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

52.7 M Ft
2 szoba
47 m²
Várpalota, Weöres Sándor
Eladó téglalakás

Várpalota

43.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.7 M Ft
1 szoba
39 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Várpalota

62 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Várpalota
Eladó téglalakás

Várpalota

36.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Várpalota, Weöres Sándor út
Eladó téglalakás

Várpalota

51.7 M Ft
2 szoba
47 m²
Várpalota, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Várpalota

62 M Ft
3 szoba
62 m²
Várpalota, Weöres Sándor út
Eladó téglalakás