BAM Living

Eladó téglalakás
Tatabánya, földszint

+ 9 kép 1/12
21 990 000 Ft21.99 M Ft 414 906 Ft/m2
2 szoba
53 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Varga Erika
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tatabányán zöldövezeti lakás ELADÓ!
Ajánlom figyelmébe ezt az otthonosan kialakított földszinti 53 nm-es tégla lakást, amely kertvárosias zöldterületen a 4 lakásos társasházak között helyezkedik el. A lakás 2 szobás, tágas konyhával, különálló fürdővel és WC-vel rendelkezik. A meleg vizet villanybojler biztosítja.
A fűtés vegyes tüzelésű kazánnal megoldott. Az ablakok cseréje megtörtént.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
415 e Ft
817 e Ft 49%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
21.99 M Ft m Ft
40.5 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Verebély László utca
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

52.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

34.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.633 M Ft
2 szoba
45 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya