Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szombathely, félemelet

+ 14 kép 1/17
52 900 000 Ft52.9 M Ft 961 818 Ft/m2
2 szoba
55 m²
félemelet
építés éve:1987

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: félemelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 575
Berkéné Szűcs Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathely belvárosának peremén eladó 55 m2-es felújított udvari házrész. A telken kettő épületben három lakás valósult meg, közös udvarral. Az ingatlant 2025-ben újították fel. Nyílászárói fokozottan hang-és hőszigeteltek. Beltéri ajtók szépen harmonizálnak a felújított burkolatokkal. Az ingatlan melegéről új kondenzációs gázkazán gondoskodik, radiátoros hőleadással. Elektromos ellátottsága 32 Amper.
A felújítás során a tágas előszobában beépített szekrények kaptak helyet. Új konyhabútorral is felszerelték az ingatlant. A ház alatt pince található. Nagy, fedett terasszal kapcsolódik a ingatlan a kerthez, amelynek egy része, a lakáshoz van rendelve. Rendkívül jó elhelyezkedésének köszönhetően befektetésnek is kiváló.
Tehermentes, azonnal költözhető. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396103

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
962 e Ft
853 e Ft -13%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
52.9 M Ft m Ft
42.8 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, félemelet

Eladó téglalakások a környékről

Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

25.99 M Ft
2 szoba
110 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

75.136 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Vasvár
Eladó téglalakás