Eladó téglalakás
Szombathely, Derkovits lakótelep, Bem József utca, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Szombathelyen a Bem József utcában ajánlom figyelmébe ezt az eladó sorba került napfényes, 55 nm-es, teljes körűen felújított, 2 szobás társasházi lakást.
Az ingatlan négyemeletes társasház 2. emeletén helyezkedik el. Kiváló elrendezésének köszönhetően a kettő szoba egymásból és külön bejárattal is megközelíthető, - a nagyobbik szoba erkélykapcsolatos, konyha, fürdőszoba és előszoba került kialakításra.
A lakásban műszaki és esztétikai felújítások során megtörtént az elektromos hálózat valamint a víz vezetékek cseréje, bejárati ajtó és a nyílászárók cseréje, a szobákban laminált parketta míg a többi helyiségben modern járólap került lehelyezésre. A fürdőszoba modernizálása mellett a konyha is megújult.
Az ingatlan fűtését gázkonvektor, míg meleg víz ellátását Bosch vízmelegítő biztosítja.
Tárolásra pincerekesz áll rendelkezésre.
Gépkocsija parkolására a társasház előtt lévő díjmentes parkolóban van lehetőség.
A környék infrastruktúrája kiváló a közelben megtalálható óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárló központ és a belváros is egy kis sétával is megközelíthető.
Amennyiben felkeltette figyelmét ez nagyszerű helyen lévő és kiváló adottságokkal rendelkező lakás akkor további információért és megtekintésért keressen a megadott elérhetőségeimen.
Az ingatlan per, teher és igénymentes, azonnal birtokba vehető.
Az ingatlan értékesítését a Tulajdonos kizárólag a Borostyán Ingatlan Irodára bízta.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.
2 szobás téglalakások ára Szombathelyen
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szombathely, Derkovits lakótelep, Bem József utca, 2. emelet