BAM Living

Eladó téglalakás
Szombathely, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
46 500 000 Ft46.5 M Ft 911 765 Ft/m2
3 szoba
51 m²
3. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814126
Kendi Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújított lakás Szombathely szívében Felújított házban, lifttel!Szeretne reggelente a város legszebb terére látva ébredni? Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, 3. emeleti lakást Szombathely abszolút belvárosában, a Fő téren.Az ingatlan legfőbb előnyei:Frissen megújult környezet: A társasház 2021-ben teljes körű külső rekonstrukción esett át (tetőszerkezet, bádogosmunkák és homlokzatfelújítás), így az épület esztétikailag és műszakilag is kifogástalan.Kényelem akadályok nélkül: Bár a lakás a harmadik emeleten található, a modern liftnek köszönhetően minden korosztály számára könnyen megközelíthető.Korszerű belső: A lakásban a villanyvezetékek modernizálása megtörtént, a nyílászárók pedig hőszigeteltre lettek cserélve a jobb energiahatékonyság érdekében.Helyiséglista és felszereltség:Tágas, amerikai konyhás nappali 2 különálló, barátságos szobaFürdőszoba és praktikus előtérGépészet:Távhő biztosítja a fűtést, a melegvízről villanybojler, a főzésről pedig villanytűzhely gondoskodik.Parkolás:A ház mögötti fizetős parkolóba 2 darab kedvezményes éves bérlet igényelhető, így mindig talál helyet, ahol autója biztonságban és közel lesz.Kinek ajánljuk?Ideális választás fiatal pároknak az urbánus életmód miatt, idősebbeknek a lift és a központi elhelyezkedés nyújtotta biztonság okán, de befektetésnek is kiváló, hiszen a Fő téri lakások értéke és bérbeadhatósága kiemelkedő.

46500000 Ft

Referencia szám: LK071721-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
912 e Ft
889 e Ft -3%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
46.5 M Ft m Ft
59.7 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

72.295 M Ft
3 szoba
69 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

75.136 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

25.99 M Ft