Astora Art House

Eladó téglalakás
Szombathely, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
53 000 000 Ft53 M Ft 946 429 Ft/m2
2 szoba
56 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 341
Várhegyi Csaba
Győr Bartók Béla utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathelyi erkélyes lakás, tökéletes választás otthonnak vagy befektetésnek!

Szombathely csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 nm-es, 3. emeleti, erkélyes lakást, amely kiváló lehetőség mind befektetők, mind fiatal párok vagy akár egy gyermekes családok számára.

A háromszintes, csúsztatott zsalus technológiával épült társasház legfelső szintjén található ingatlan praktikus elosztású: háló szoba, tágas konyha és világos nappali biztosít kényelmes életteret. A lakás műszaki felújításon esett át: teljes villany-, víz- és fűtésvezeték csere történt, új kombi gázkazán és radiátorok kerültek beépítésre, valamint a fürdőszoba, a konyha és a WC is teljesen megújult.

Az új tulajdonos már csak a saját ízlésére formálhatja: a külső nyílászárók cseréje, a konyhabútor beépítése és az erkély burkolása vár még befejezésre. Az erkélyre kiépített elektromos csatlakozás lehetővé teszi klíma egyszerű telepítését is.

A lakáshoz két kisebb tároló is tartozik, a parkolás pedig kényelmesen megoldható a ház előtt. A közelben minden fontos infrastruktúra megtalálható: boltok, szolgáltatások és a vasútállomás is könnyen elérhető, autóval pedig gyors a közlekedés.

Ez az ingatlan kiváló lehetőség azoknak, akik egy jól alakítható, értékálló otthont keresnek, vagy biztos megtérülést nyújtó befektetésben gondolkodnak.

Ne hagyja ki, alakítsa saját ízlésére és teremtsen belőle egy igazán hangulatos, nyugodt otthont!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
946 e Ft
853 e Ft -11%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
53 M Ft m Ft
42.8 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

24.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás