River Life

Eladó téglalakás
Szombathely

+ 11 kép 1/14
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 266 197 Ft/m2
3 szoba
71 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 603
Klemenik Márta Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

****KILÁTÓ ÚT, FULL-FULL PANORÁMA, A++-OS HŐSZÍVATTYÚS LAKÁS, PLUSZ 2 DB 3,5 KW/h-ÁS KLÍMÁVAL, NAGY KERTAPCSOLATTAL, ÉS ÓRIÁS TERASSZAL! ****
EXCLUSIVE AJÁNLAT, KILÁTÁS A VÁROSRA? IGEN! A CSÓNAKÁZÓ TÓHOZ KÖZEL, kétlakásos társasház PRÉMIUM kétszintes NAPPALI + 2 HÁLÓSZOBÁS, tárolós, új építésű társasházi lakása keresi új tulajdonosát!
B lakás, lakóterület: 71.19 m2, plusz 44,82 m2-es panorámás terasz, és 154,9 m2-es közvetlen kertkapcsolat.
A hegyoldalba épülő lakás bejáratát azt utcafrontról lefelé haladó lépcsőn közelíthetjük meg, annak a bejárata az épület középső szintjén helyezkedik el.
Az épület fenti szintjén elhelyezkedő 2 db felszíni autóbeálló az árban.
A lakásba belépve egy tágas előszobába érkezünk, ahonnan jobbra fordulva található a belső lépcsőnk, melyen keresztül jutunk le az amerikai-konyhás nappalinkba.
A bejárattól balra helyezkedik el a fürdőszoba, mellette pedig 2 hálószoba található, egy kisebb tárolóban pedig a takarítószereket tárolhatjuk.
A lenti szinten egy vendég mosdó lett elhelyezve, és egylégtérbe került a nappali-konyha-étkező részünk. Itt 4 méteres tolóajtón keresztül jutunk el a közvetlen kertkapcsolatunkhoz, melyhez előbb egy WPC-vel burkolt 44,82 m2-es hatalmas teraszon át jutunk. A látványtervek az alsó kertkapcsolatos amerikai konyhás nappali belsőépítészeti tervét tartalmazzák, a lépcső alatti dolgozó kialakításával, melynek térelválasztóit (lépcső térelválasztók) a vételár tartalmaz.
Miért is prémium a lokáción kívül ez az ingatlan? Mert a látványterveken szereplő extrákkal rendelkezik, ilyen, mint kívül-belül antracit 5 légkamrás külső nyílászárók, a hatalmas üvegfelületek, a választható magas árkategóriájú választható hideg-meleg burkolatok, szaniterek, 15 cm-es grafit hőszigetelés, hőszivattyús padlófűtés az A plusz energia kategóriához. Ebben az utcában, a Csónakázótó közvetlen közelében 20 évente adódik ilyen lehetőség, hogy ÚJ PRÉMIUMKATEGÓRIÁS OTTHONA LEGYEN! OTTHON START ÉS CSOK PLUSZ IS IGÉNYBE VEHETŐ. A beruházó-építtetőtől most elkészült referencia ház nézhető!!!
Szerződés aláírásától számítva 9 hónap alatt vállalja eladó a kulcsrakész birtokba adást! Várom hívását, ha a további részletekre kíváncsi, a tulajdonos az értékesítést kizárólag az OTP Ingatlanpontra bízta!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1266 e Ft
896 e Ft -41%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
89.9 M Ft m Ft
60.2 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

75.136 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szombathely