Metrodom

Eladó téglalakás
Szombathely, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
69 800 000 Ft69.8 M Ft 1 026 471 Ft/m2
3 szoba
68 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694999377
Némethy Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó modern, 2022-ben épült lakás Szombathely belvárosában!Ha új építésű, világos, energiatakarékos otthont keres Szombathely egyik legjobb környékén, akkor ez a lakás tökéletes választás. A 2. emeleten található, tégla szerkezetű ingatlan déli tájolásának köszönhetően egész nap napfényes, és a modern megoldásoknak hála kényelmes, gazdaságos otthont biztosít.Főbb jellemzők 2022-ben épült, újszerű állapot 2. emeleti lakás, kiváló fényviszonyokkal Amerikai konyhás nappali + 2 szoba Déli tájolás napfényes, meleg otthon Modern házközponti fűtés egyedi mérővel Klímaberendezés a nyári komfortért Melegvizet villanybojler biztosítja Udvarra néző, csendes kilátás Nagyméretű, déli fekvésű terasz Sorompós, biztonságos felszíni parkoló a lakás vételárának részét képezi Opcionálisan garázs is vásárolható a lakáshozElhelyezkedés minden karnyújtásnyira Szombathely belvárosa pár perc sétára Egyetem, középiskolák, bevásárlóközpontok, gyogyszertár a közelben Nyugodt, zöld környezet, mégis belvárosi kényelem Kulturális programok, múzeumok, parkok a közelbenSzombathely dinamikusan fejlődő város, ahol a modern élet és a történelmi hangulat tökéletes harmóniában találkozik. Ez a lakás ideális családoknak, fiataloknak, befektetőknek egyaránt.Ne maradjon le erről a kivételes lehetőségről!További információval és megtekintéssel kapcsolatosan kérem hívjon bizalommal! Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinknek, többek között hitelügyintézéssel és energetikai tanúsítvány elkészítésével. Vevőink számára minden szolgáltatásunk INGYENES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1026 e Ft
889 e Ft -16%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
69.8 M Ft m Ft
59.7 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

75.136 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely