River Life

Eladó téglalakás
Szigetszentmiklós, földszint

+ 8 kép 1/11
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 509 302 Ft/m2
2 szoba
43 m²
földszint
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 949
Vitályos Aliz
OTPip - Budapest VIII. kerület Nap utca 32

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban!

Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 46 nm-es, földszinti, 2 szobás lakást, közvetlen kertkapcsolattal. Az ilyen adottságú ingatlanok ritkán kerülnek piacra, különösen saját zöld kapcsolattal és több parkolóhellyel.

A déli tájolásnak köszönhetően a lakás kifejezetten világos, a 6 nm-es terasz pedig egy parkosított, zárt belső udvarra nyílik. Az erkélyajtón keresztül közvetlen kijárat biztosított a zöld területre - tökéletes választás, ha fontos a nyugalom és a természet közelsége.

Főbb előnyök:

46 nm, 1 szoba + amerikai konyha elrendezés

földszinti, kertkapcsolatos kialakítás

akadálymentesített

6 nm terasz, rendezett belső udvar

déli fekvés, napfényes terek

gáz központi fűtés és klíma

műanyag nyílászárók redőnnyel

2006-ban épült, kulturált lakópark

az ár tartalmaz 4 db kocsibeállót

Ideális első lakásnak, fiatal pároknak, idősebbeknek lépcsőzés nélkül, de befektetésnek is kiváló lehetőség.

Az ilyen adottságú, kertkapcsolatos lakások gyorsan gazdára találnak - ha fontos a fény, a zöld környezet és a biztos parkolás, ezt érdemes mielőbb megnézni.

Az ingatlanhoz jelenleg energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Az ingatlan a teljes vételár kifizetése után maximum 90 nappal birtokba vehető. Ha szeretnél egy jó adottságokkal rendelkező, jól megközelíthető helyen lévő kertkapcsolatos lakást, ez az ingatlan ideális választás számodra! Elérhető ár, sok lehetőség , ne maradj le róla! Az ingatlanhoz teljes körű ügyintézést biztosít az OTP Csoport szakértői csapata, akik minden jogi és pénzügyi kérdésben támogatást nyújtanak, beleértve a kedvezményes hitel- és lízing konstrukciókat, valamint a CSOK-ot. Digitális rendszerünknek köszönhetően akár személyes találkozó nélkül, online is könnyedén lebonyolítható a vásárlás. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M323276

Referencia szám: M323276-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
1509 e Ft
1282 e Ft -18%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
64.9 M Ft m Ft
64.9 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

88.9 M Ft
3 + 1 szoba
88 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

95 M Ft
4 szoba
108 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

83.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Rákóczi Ferenc
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

62 M Ft
4 szoba
74 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

64.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

45.9 M Ft
1 szoba
34 m²