Metrodom

Eladó téglalakás
Szigetszentmiklós, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
117 900 000 Ft117.9 M Ft 893 182 Ft/m2
4 szoba
132 m²
2. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 944
CLD Home Invest
CLD Home Invest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tágas, elegáns otthon Szigetszentmiklós központjában – 132,41 m²

Szigetszentmiklós központjában, mégis csendes környezetben eladó egy különleges, 132,41 m²-es lakás a második emeleten, amely tágas tereivel és átgondolt elrendezésével ideális választás lehet családoknak vagy akár otthon és munka együttes kialakítására.

A lakás szíve az 57,97 m²-es amerikai konyhás nappali, ahol a közös pillanatok, a családi vacsorák és a nyugodt esték természetes módon találnak egymásra. A gépesített konyhabútor az ár részét képezi.

A lakáshoz tartozik egy 35,85 m²-es, zárt, kizárólagos használatú közlekedő és előtér-rész, amely elegáns érkezést biztosít, és igény esetén lehetőséget ad arra is, hogy a szomszédos lakással könnyedén összekapcsolható legyen.

Az ingatlan elosztása:
•beépített szekrénnyel ellátott előszoba
• 57,97 m²-es amerikai konyhás nappali – modern gépesített konyhabútorral
• 3 hálószoba
• 2 fürdőszoba
• mosókonyha

Amitől igazán különleges:
Ingatlan éke a panorámás nappali
• minden helyiségben 3 méter feletti belmagasság
• teljes felújítás az elmúlt 2 évben
• külön közműórák
• kiépített, kedvezményes H tarifa
• minden szobában nagy teljesítményű hűtő-fűtő klíma
• a fürdőszobákban elektromos padlófűtés és törölközőszárító
• lift a mélygarázstól egészen a lakásig

Az ingatlanhoz igény szerint mélygarázsban gépkocsi beálló, valamint közel 200 m²-es tároló- vagy raktárhelyiség vásárolható.

Egy otthon, ahol a nagyvonalú terek, a modern kényelem és a központi elhelyezkedés találkoznak.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
893 e Ft
935 e Ft 4%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
117.9 M Ft m Ft
84.6 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

23.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

74.95 M Ft
4 szoba
80 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

88.9 M Ft
3 + 1 szoba
88 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

37 M Ft
2 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

95 M Ft
4 szoba
108 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

83.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

46.3 M Ft
1 szoba
36 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás