BAM Living

Eladó téglalakás
Szigetszentmiklós

+ 12 kép 1/15
83 400 000 Ft83.4 M Ft 1 573 585 Ft/m2
2 szoba
53 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 53 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 397
Tassi Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

SZIGETSZENTMIKLÓS KÖZPONTJÁBAN, a Soroksári - Duna ágtól néhány percre, a Kék-Tó közelében, egy ÚJÉPÍTÉSŰ 53,44 m2 alapterületű + 30,28 m2 terasszal rendelkező, EGY SZOBA + NAPPALIS, EMELETI LAKÁS ELADÓ!!

HITELEZHETŐ INGATLAN!

A lakás LUXUS kivitelezésű!
Igazi RITKASÁG az újépítésű ingatlan piacon!

Fűtése PADLÓFŰTÉSSEL, LAKÁSONKÉNT ELHELYEZETT HŐSZIVATTYÚVAL.

Alapáras műszaki paraméterek melyeket a hirdetett ár tartalmazza:
- sávalap:50x90 c25 vasbeton alapozás, zsalukő lábazat
- szerelőbeton:10-25 c25 vasbeton
- estrich beton: 7-12cm géppel simított aljzatbeton dilatációs szalaggal*
- körítő falazat 30 cm-es Porotherm téglából épült
- belső válaszfalak is 30 cm-es Porotherm téglából készültek
- homlokzati dryvit szigetelés EPS 80 150mm
- padló hőszigetelés: 15cm EPS lépésálló
- mennyezeti hőszigetelés: Cellulózszigetelés 200mm
- lábazati szigetelés: XPS 150mm
- 3 rétegű, 7 légkamrás, VEKA külső nyílászárók
- AA energetikai besorolás
- fafödémes helyben ácsolt tetőszerkezet statikai terv alapján, hullámos betoncseréppel fedett
- színezett ereszcsatorna, lefolyócsövek, vápák
- hőszivattyú fűtés teljes padlófűtéssel, egyedi méréssel
- szaniterek, szerelvényekkel 550.000.- Ft/lakás választható
- Pergola árnyékoló rendszer
- Elektromos redőny-antracit szerelve
- Redőny okosítás
- Villany extra kiállások, szerelvények
- 2db Klíma alapszerelés
- 2db Klíma beszerelés
- Törölköző szárító
- jakuzzi fürdőkád wellis kiépítés
- Külső Belső színezett nyílászárók
- Emelő-toló nyílászáró a terasz felé
- Okos-zár rendszer
- Gipszkartonos extra munkák
- Üvegkorlát a teraszon körbe
- 30,28 m2 greslap-travertin-el leburkolt terasz
- Kerítés közös ¼
- 2db Térkövezett parkoló
- Pergola árnyékoló rendszer
- Beépített konyhabútor

Helyiségei:
53,44 m2
- 1 hálószoba (11,31m2)
- Nappali - Étkező (17,92m2)
- Konyha (8,35m2)
- Előtér (7,79m2)
- Wc (2,19m2)
- Fürdő (5,88m2)
- Terasz (30,28m2)

BERUHÁZÓ SZÁMTALAN REFRENCIÁVAL RENDEKEZIK, jelenleg több helyszínen futó építkezéssel! Leinformálható kivitelező Cég!

2026 nyarán BEKÖLTÖZHETŐ!

IDŐS és FIATAL KOROSZTÁLY SZÁMÁRA is KIVÁLÓ VÁLASZTÁS, vagy akár BEFEKTETÉSI CÉLBÓL is!

Központi elhelyezkedésének köszönhetően a megújuló, gyors és csendes Hév-vel Budapest fél órán belül elérhető lesz.
Az M0 autópálya pedig gyors eléréseket biztosít minden irányba.
A közelben található kávézó, étterem, bölcsőde, iskola, kajak-kenukölcsönző és a tanösvény. HÉV megálló, buszmegálló néhány perc alatt érhető el gyalogosan.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
1574 e Ft
1271 e Ft -24%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
83.4 M Ft m Ft
64.2 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós

Eladó téglalakások a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

88.9 M Ft
3 + 1 szoba
88 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Tököly
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

59.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont, Iskola utca
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

59.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

23.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás