Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Szigetszentmiklós, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
80 400 000 Ft80.4 M Ft 1 516 981 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Andreopulos Niki
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szigetszentmiklóson újépítésű lakóparkban

LAKÁS:
- 53 nm lakótér amerikai konyhás nappali + 1 szoba
- 30 NM TERASZ
- házközponti hőszivattyú fűtés ellátás
- saját villanybojler melegvíz
- 2DB KLÍMA
- LEDPANEL
- WELLIS JAKUZZI KÁD
- KONYHA- ÉS ELŐSZOBABÚTOR
- OKOS-ZÁR
- A LAKÁSHOZ TARTOZIK 2DB VIACOLOROS GÉPKOCSI BEÁLLÓ

HÁZ:
- 4 lakásos társasház
- 2026-ban épül minőségi anyagokból
- 30 Porotherm tégla teherhordó falazás, 10 cm tégla válaszfalak,
- 15 cm XPS, EPS és cellulóz szigetelés
- 3 rétegű üvegezésű, ANTRACIT műanyag nyílászárók
- AUTOMATA REDŐNY

LAKÓPARK:
- Szigetszentmiklóson a Dunapart közelében
- az M0-tól autóval 15 percre
- buszmegálló 5 perc sétával elérhető
- zárt lakópark

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van.

HITEL ÉS CSOK IGÉNYELHETŐ! Minden hivatalos ügyintézésben segítünk!
Várható átadás: 2026.06

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
1517 e Ft
1271 e Ft -19%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
80.4 M Ft m Ft
64.2 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Tököly
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

59.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

88.9 M Ft
3 + 1 szoba
88 m²
Szigetszentmiklós, Bucka negyed, Csokonai köz
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

67.5 M Ft
4 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

83.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

88.9 M Ft
3 + 1 szoba
88 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont, Iskola utca
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

59.5 M Ft