Oasis Residence

Eladó téglalakás
Szigetszentmiklós, földszint

+ 17 kép 1/20
66 900 000 Ft66.9 M Ft 1 115 000 Ft/m2
4 szoba
60 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814319
Albert László
Duna House - Szigetszentmiklós

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szigetszentmiklós kedvelt lakóparkjában eladó egy földszinti 60 m2-es nappali + 3 szobás klimatizált lakás, beépített konyha bútorral az árban. Ablakai műanyagok, redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek. A nappaliból 6 m2-es terasz elérhető, és a vételár magában foglal 1 gépkocsinak parkolási lehetőséget. Kedvező a lakás fenntarthatósága, - B - energetikával rendelkezik. Megtekintése rugalmasan megoldható. Az ingatlan alkalmas a jelenleg elérhető Otthon Start Program ltal támogatott hitel felvételére, és a CSOK-ra is. Budapest irányába az M0-ás könnyen elérhető, a gerinc úton keresztül pár perc alatt. Ha további kérdése lenne, kérem hívjon bizalommal, a hét bármelyik napján elérhető vagyok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
1115 e Ft
935 e Ft -19%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
66.9 M Ft m Ft
84.6 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

89.69 M Ft
3 szoba
50 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

88.9 M Ft
3 + 1 szoba
88 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

37 M Ft
2 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós, Bucka negyed, Csokonai köz
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

67.5 M Ft
4 szoba
74 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

45.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

70 M Ft
3 szoba
84 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

23.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Göd
Eladó téglalakás