Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
SZENTENDERÉN, ELADÓ EGY 2. EMELETI ÚJÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZI LAKÁS!
KÖRNYÉK:
A lakás csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, 2 perc sétára található a buszmegálló, így könnyen megközelíthető Szentendre központja, vagy akár Budapest is. A Spar egy 20 perces sétával könnyedén megközelíthető. A közelben számos cukrászda elérhető, emellett dohánybolt, gyógyszertár is van a közelben.
A HÁZ JELLEMZŐI:
-A lakás alapterülete: 85 nm.
-Plusz 2db erkély: 10,4 nm és 20,4 nm.
-Az társasház 2020-ban épült 38 cm-es POROTHERM téglából és 15 cm-es Dryvit szigetelést kapott.
-A nyílászárók 3 rétegű műanyagból vannak.
-A fűtésért egy Baxi márkájú kondenzációs gázkazán felel.
-3 db klíma került beszerelésre a lakásba, amelyek fűtő-hűtő funkciót is ellátnak.
-A rezsi körülbelül 30-35 ezer Ft körül alakul.
-Közös költség: 12 ezer Ft.
-A lakáshoz tartozik egy kültéri parkolóhely, mely elektromos úszókapuval van elzárva.
FINANSZÍROZÁS:
- Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!
- Az energetikai besorolása miatt, az ingatlanra kedvezményes hitel igényelhető.
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN! A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 19. Utoljára módosítva: 2025. 09. 19.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szentendre, 2. emelet