BAM Living

Eladó téglalakás
Szekszárd, 4. emelet

+ 5 kép 1/8
27 000 000 Ft27 M Ft 1 000 000 Ft/m2
1 szoba
27 m²
4. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Puskás Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szekszárdon, a Tartsayn EGYEDI egyszobás LAKÁS eladó:

- 27nm
- nagy erkély
- 2005-ben épült, 4. emeleti
- rézvezeték, 32A
- műanyag hőszigetelt nyílászárók
- klímás
- jó konyha és fürdő
- frissen kifeste
- azonnali birtokbaadás, használat

Ajánlom egyedülállóknak, pároknak, vagy a Befektetőknek, hiszen itt nem kell semmit felújítani, hanem azzonal kiadható!
Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Szekszárdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szekszárd m² ár
1000 e Ft
177 e Ft -464%
Ennek az ára
Szekszárd átlagár
27 M Ft m Ft
5.9 m Ft -354%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szekszárd, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Paks
Eladó téglalakás

Paks

63 M Ft
2 szoba
51 m²
Szekszárd, Alsóváros, Búzavirág utca 8/4
Eladó téglalakás

Szekszárd

3.14 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

59.9 M Ft
2 szoba
97 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Szekszárd, Alsóváros, Búzavirág utca 8/4
Eladó téglalakás

Szekszárd

3.14 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Szekszárd, Belváros, Toldi utca
Eladó téglalakás

Szekszárd

45.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Dombóvár, Ady
Eladó téglalakás

Dombóvár

38.9 M Ft
2 + 2 szoba
77 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

66 M Ft
3 szoba
51 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Dombóvár, Ady Endre utca
Eladó téglalakás

Dombóvár

38.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34.49 M Ft
3 szoba
57 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

105 M Ft
4 szoba
148 m²
Tolna
Eladó téglalakás

Tolna

49.5 M Ft
5 szoba
179 m²
Dombóvár
Eladó téglalakás

Dombóvár

27 M Ft
1 szoba
36 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
3 szoba
70 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34 M Ft
5 szoba
88 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
2 szoba
70 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

106 M Ft
4 szoba
96 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
2 szoba
65 m²
Dombóvár
Eladó téglalakás

Dombóvár

25.2 M Ft
2 + 1 szoba