Metrodom

Eladó téglalakás
Szeged, Tetőtér

+ 17 kép 1/20
95 900 000 Ft95.9 M Ft 1 410 294 Ft/m2
3 szoba
68 m²
Tetőtér
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: Tetőtér
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 974
Vetró-Gyenizse Dóra Anna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A belváros közvetlen közelében, Szeged közkedvelt Alsóváros városrészében, a Homok utcában kínálunk prémium minőségű, fokozottan energiatakarékos lakásokat egy exkluzív, mindössze 4 lakásos társasházban.

A projekt tervezése során kiemelt figyelmet fordítottunk a praktikus, jól alakítható életterek kialakítására, hogy az itt élők könnyedén valódi otthont teremthessenek maguknak. Legyen szó első lakásukat kereső fiatalokról, párokról vagy akár többgyermekes családokról, a 33–74 m² közötti lakások között mindenki megtalálhatja az igényeinek megfelelő otthont.

A 21. századi műszaki megoldások, prémium komfort
Lakásainkat a modern életvitel elvárásai szerint terveztük: világos, napfényes terek, kiváló elrendezés és magas színvonalú műszaki tartalom biztosítja a kényelmes mindennapokat. A belső kialakítás során lakberendező közreműködésével olyan enteriőrök születtek, amelyek egyszerre elegánsak, otthonosak és jól bútorozhatók.

Kimagasló energiahatékonyság – alacsony fenntartási költségek
prémium minőségű falszerkezettel, modern nyílászárókkal és fejlett szigetelési technológiával épül. Az ingatlanok energiahatékonyságáról a legmodernebb hőszivattyús gépészeti rendszer gondoskodik, amely hosszú távon rendkívül kedvező rezsiköltséget biztosít.

Miért érdemes minket választani?
• Fokozottan energiatakarékos kialakítás
• Kiváló befektetési lehetőség
• Frekventált, mégis csendes elhelyezkedés
• Kulcsrakész, prémium kivitelű lakások

Az ingatlan alapterülete: nettó 68 m2, bruttó 74 m2
Erkély / Lodzsa: 18 m2
Szobák száma: 3 + 2 fürdő
Belső kétszintes

Tekintse meg aktuálisan elérhető lakásainkat!
A lakások iránt jelentős az érdeklődés, így több ingatlan már elkelt – ne maradjon le róla! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396159

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1410 e Ft
1122 e Ft -26%
Ennek az ára
Szeged átlagár
95.9 M Ft m Ft
85.8 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás