Astora Art House

Eladó téglalakás
Szeged, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
64 000 000 Ft64 M Ft 1 000 000 Ft/m2
3 szoba
64 m²
1. emelet
építés éve:1977

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kecskés László
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szeged belvárosában, az Árkádtól néhány perc sétára eladó egy 64 m²-es, első emeleti, tégla építésű lakás.

Főbb paraméterek:3 külön nyíló szoba-közel 7 m²-es erkély-gázkazános központi fűtéses rendszer-klímaberendezés-műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval-teljes körű felújítás néhány éve (víz- és villamoshálózat cseréje történt)per- és tehermentes, azonnal birtokba vehető

A nappali világos, közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik.

A terasz mérete lehetővé teszi kényelmes kiülő rész kialakítását.

A konyha beépített gépekkel felszerelt (sütő, főzőlap, páraelszívó), jól szervezett tárolófelületekkel.

A lakásban több beépített szekrény segíti a praktikus tárolást.

Parkolás és tárolás:zárható garázs (amely kötelezően megvásárolandó - 11 M. forintért)a garázs mellett további szabadtéri beállási lehetőségsaját, külön zárható pincehelyiség

A lokáció kiváló: bevásárlási lehetőségek, tömegközlekedés, szolgáltatások gyalogosan elérhetők.

Az ingatlan alkalmas saját célra vagy befektetésre is.

Érdeklődés esetén keressen bizalommal!

Referencia szám: LK013929

Referencia szám: LK013929

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1000 e Ft
1122 e Ft 11%
Ennek az ára
Szeged átlagár
64 M Ft m Ft
85.8 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk