Astora Art House

Eladó téglalakás
Szeged, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 057 647 Ft/m2
3 szoba
85 m²
2. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Rádóczi Ildikó
Openhouse Szeged

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181064 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás.

Eladó világos, erkélyes lakás Szegeden, Móraváros csendes utcájában!

Szeged kedvelt részén, Móraváros nyugodt, csendes utcájában kínálom megvételre ezt a kiváló állapotú, 2002-ben épült tégla társasház 2. emeletén található lakást.

Az ingatlan nappali + 2 külön nyíló szobás elrendezésű, ideális választás családoknak vagy akár befektetésnek is. A tágas, világos nappali és az étkező egy légtérben kapott helyet, amely kellemes életteret biztosít a mindennapokhoz. A lakáshoz két erkély is tartozik, így mindig találhatunk egy nyugodt helyet a kikapcsolódásra.

A lakás 2022-ben teljes körű, igényes felújításon esett át:

modern, esztétikus konyha
új, minőségi fürdőszoba
fa, hőszigetelt nyílászárók
új kondenzációs gáz cirkó kazán
radiátoros fűtés
hűtő-fűtő klíma a maximális komfort érdekében

A lakás rendkívül világos és jól átgondolt elosztású, a két hálószoba külön nyílik, így biztosított a privát tér minden családtag számára.

A társasház rendezett, jó anyagi helyzetű, a lakóközösség kulturált, a lépcsőház csendes és tiszta.

Főbb jellemzők:

2002-es építésű tégla társasház

emeleti lakás

nappali + 2 szoba
2 erkély
2022-ben felújított állapot
klímás, cirkó fűtés
világos, tágas terek
kiváló lakóközösség

Ha egy nyugodt környezetben lévő, azonnal költözhető, igényes otthont keres Szegeden, ezt a lakást mindenképpen érdemes megnézni!

Érdeklődjön bizalommal!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó szegedi társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181064

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1058 e Ft
1119 e Ft 5%
Ennek az ára
Szeged átlagár
89.9 M Ft m Ft
85.5 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk