Astora Art House

Eladó téglalakás
Szeged, 9. emelet

+ 6 kép 1/9
17 000 000 Ft17 M Ft 377 778 Ft/m2
1 + 1 szoba
45 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 383
Németh Anna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újszeged közkedvelt részén, a Temesvári körúton kínáljuk megvételre vagy cserére 9. emeleti, 45 m²-es, 1,5 szobás, erkélyes lakás örökös bérleti jogát. Az ingatlan négy évvel ezelőtt teljes körű felújításon esett át, amely során a villamoshálózat is megújult, így műszaki és esztétikai szempontból egyaránt jó állapotnak örvend. A lakás világos, jó elosztású, élhető terekkel rendelkezik, az erkély pedig kellemes plusz lehetőséget biztosít a mindennapokhoz.

A fenntartási költségek kiszámíthatók, az IKV felé fizetendő havi díj körülbelül 70.000 Ft, amely már tartalmazza a fűtés és a meleg víz költségét is.

Elhelyezkedése kiváló, a tömegközlekedés szinte a ház előtt elérhető, a közelben üzletek és szolgáltatások találhatók, a Liget néhány perc sétára van, a belváros pedig gyorsan megközelíthető, így saját részre és befektetésnek egyaránt ideális.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
378 e Ft
1160 e Ft 67%
Ennek az ára
Szeged átlagár
17 M Ft m Ft
60.1 m Ft 72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 9. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás