Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szeged, földszint

+ 5 kép 1/8
32 800 000 Ft32.8 M Ft 911 111 Ft/m2
2 szoba
36 m²
földszint
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 390
Soós István
Ingatlan Cafe Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

-------- ÁRESÉS: -2,2 MILLIÓ FT! --------

ELADÓ BELSŐ UDvari HÁZRÉSZ – SZEGED, JÓZSEF ATTILA SGT.

Csendes, mégis városi élet? Megvan! Belső udvari, szigetelt, 2 külön nyíló szobás házrész keresi új gazdáját.

Miért fogod imádni:

2 külön nyíló szoba – nem kell átjárni egymáson
Összkomfort + gázfűtés = alacsony rezsi egész évben
Szigetelt épület – télen meleg, nyáron hűvös
Belső udvar – nulla utcafronti zaj, igazi privát szféra
József Attila sgt. – egyetem, boltok, busz, villamos karnyújtásnyira

ÚJ IRÁNYÁR: 32.800.000 Ft
Régi ár: 35.000.000 Ft > most 2.200.000 Ft-tal olcsóbban!

Kinek tökéletes?
Első lakásnak, fiatal pároknak, befektetésnek kiadásra, vagy ha eleged van a panelből és csendre vágysz.

Érdeklődni: üzenetben vagy telefonon. Mutatom bármikor, de ilyen áron nem lesz sokáig piacon!
???? Szeged, József Attila sgt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
911 e Ft
1160 e Ft 21%
Ennek az ára
Szeged átlagár
32.8 M Ft m Ft
60.1 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116.9 M Ft
4 + 1 szoba
102 m²
Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba
120 m²
Segesd
Eladó családi ház

Segesd

79.9 M Ft
8 szoba
500 m²
Szigliget, Soponyai út
Eladó ikerház

Szigliget

429 M Ft
7 + 2 szoba
212 m²
Csurgó
Eladó téglalakás

Csurgó

12.5 M Ft