Seven Pearl

Eladó téglalakás
Szeged, földszint

+ 10 kép 1/13
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 350 000 Ft/m2
3 szoba
74 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 974
Vetró-Gyenizse Dóra Anna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó új építésű, belvárosi kertkapcsolatos lakások Szegeden

Belvárosi – csendes belső udvarban helyezkednek el
Ingatlan típusa: társasházi lakás
Alapterület:74 m2
Elrendezés: amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba

Főbb jellemzők:

Csendes, mégis belvárosi környezet

2 méter mély, 60 cm széles C25-ös beton alapozás, Leier 30 N/F tégla falazat 15 cm hőszigeteléssel

Hanggátló válaszfalak a teljes nyugalomért

Bramac antracit tetőcserép

3 rétegű üvegezésű műanyag nyílászárók

Padlófűtés (Westend 24 kW-os gázkazán + 100 l-es hőtároló)

3,5 kW-os hűtő-fűtő klíma

Energetikailag korszerű kivitelezés

Kíváló minőségű anyaghasználat

A VÉTELÁR TARTALMAZ 1M Ft KONYHABÚTORT , 10000Ft/M2 HIDEG-MELEG BURKOLATOKAT, 500e Ft SZANITEREKET , 100e Ft/DB BELTÉR AJTÓKAT.

ÖN MEGÁLMODJA ÉS 60 NAPON BELLÜL MÁR A SAJÁT ÍZLÉSE SZERINT KIALAKÍTOTT OTTHONBAN LAKIK.

További lehetőségek:

Kocsibeálló vásárolható: 5,5 millió Ft

Garázs vásárolható: 12 millió Ft

HITELKÉPES LAKÁSOK!

Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik belvárosi elhelyezkedést, modern technológiát és privát életteret keresnek Szeged szívében, de rendívüli lehetőség befektetési célra is!

TEKINTSE MEG SZEMÉLYESEN REFERENCIA INGATLANUNKAT! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390236

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1350 e Ft
1122 e Ft -20%
Ennek az ára
Szeged átlagár
99.9 M Ft m Ft
85.8 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged, Rókus, Damjanich utca
Eladó téglalakás

Szeged

81.59 M Ft
5 szoba
96 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

79.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Mecsér
Eladó családi ház

Mecsér

124.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

29 M Ft
3 szoba
80 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Lajoskomárom
Eladó családi ház

Lajoskomárom

22.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonszemes