City Pearl

Eladó téglalakás
Szeged, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
52 600 000 Ft52.6 M Ft 992 453 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 523
Ipacs Istvánné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Home&People azonosító: #22956

Ipacs Istvánné Ingatlanreferens 06305231884

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN AZ INGATLAN AZONOSÍTÓSZÁM MEGADÁSÁVAL!

 

ELADÓ LAKÁS, SZEGED!

 

Szeged-Felsőváros városrészben az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás eladó:

 

Lokáció: Felsőváros

A lakás 5 emeletes társasház 1 emeletén található

Lakótér területe: 53 nm

Elosztása: nappali, hálószoba, konyha, étkező, fürdőszoba, közlekedő

Klíma

Parkolás: saját udvarban

Kiváló infrastruktúra

 

Irányár: 52 600 000 Ft

H&P azonosító: #22956

Hívjon bizalommal! Ipacsné Erika

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

www.homeandpeople.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
992 e Ft
1160 e Ft 14%
Ennek az ára
Szeged átlagár
52.6 M Ft m Ft
60.1 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

97.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba