Astora Art House

Eladó téglalakás
Sopron, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
57 990 000 Ft57.99 M Ft 1 260 652 Ft/m2
2 szoba
46 m²
1. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Rakaczki Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181390 hivatkozási számú soproni társasházi lakás.

Ez egy jól működő, átgondolt, élhető otthon – egy olyan lakás, amibe könnyű megérkezni.

AMIÉRT ÉRDEMES TUDNI
— 46 m² + 6 m² erkély
— jól átgondolt terek, beépített szekrények
— 1. emeleti elhelyezkedés
— egész nap világos
— azonnal költözhető
— műanyag nyílászárók, redőnyök
— 4 m² saját tároló
— beálló tartozik a lakáshoz
— tiszta adásvétel
— 2002-es társasház
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó ingatlan és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.

Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.

Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1261 e Ft
1142 e Ft -10%
Ennek az ára
Sopron átlagár
57.99 M Ft m Ft
61.6 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

65 M Ft
3 szoba
148 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

78 M Ft
4 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

135 M Ft
10 szoba
193 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

122.9 M Ft
5 szoba
136 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

75 M Ft
3 szoba
76 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

129.9 M Ft
6 szoba
146 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

87 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²

Falusi CSOK ingatlanok