Seven Pearl

Eladó téglalakás
Sopron, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
68 900 000 Ft68.9 M Ft 943 836 Ft/m2
3 szoba
73 m²
1. emelet
építés éve:1999

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 975
_Boros Imre_
LAKÁSMIX Ingatlaniroda, Sopron

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Sopronban a Deák térhez közel a Frankenburg u. (volt gödörjátszótér helyén) 1. emeleti, 73nm-es, erkélyes, liftes, 3 szobás, társasházi lakás, külön fürdő, WC, déli tájolással, beépített konyhabútorral, nagyon jó beosztással, redőnyözött ablakokkal, gáz-cirkos, radiátoros fűtéssel kedvező áron eladó.
Ir.ár: 68,9 Millió Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 30.

3 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
944 e Ft
1042 e Ft 9%
Ennek az ára
Sopron átlagár
68.9 M Ft m Ft
77.9 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

122.9 M Ft
5 szoba
136 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

136 M Ft
4 szoba
99 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

69.9 M Ft
1 szoba
58 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

43 M Ft
1 szoba
38 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

87 M Ft
5 szoba
127 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás