BAM Living

Eladó téglalakás
Sopron, Deák tér környéke, Frankenburg út, Tetőtér

+ 13 kép 1/16
89 000 000 Ft89 M Ft 1 000 000 Ft/m2
5 szoba
89 m²
Tetőtér
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3699815007
Árpási László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Sopron egyik legfrekventáltabb részén, a Deák tér közvetlen közelében eladásra kínálunk egy bruttó 104 m²-es, tetőteraszos lakást, egy mindössze 4 lakásos, igényes társasházban.

Ingatlan leírása
Az ingatlan egy század eleji építésű, nagy polgári stílusú, tégla falazatú családi ház tetőtér-beépítésével jött létre. A teljes épület 2010-ben átfogó felújításon és korszerűsítésen esett át, melynek során a lakás elnyerte mai, modern, funkcionális és esztétikus formáját. A mai állapotában kisebb felújítást igényel.
A fűtést központi gáz cirkó rendszer biztosítja, amely gazdaságos és megbízható üzemeltetést garantál. A tető külső felújítása két éve történt meg, amelynek során egy 3,5 kW-os napelemes rendszer került kiépítésre. A szaldós elszámolásnak köszönhetően ez a rendszer egész évben biztosítja a lakás teljes elektromos energiaigényét.

A bruttó 104 m²-es lakás rendkívül tágas, világos terekből áll, elrendezése kiváló:

3 hálószoba
tágas nappali
2 fürdőszoba
konyhaétkező
közvetlen kapcsolattal rendelkező, nagyméretű tetőterasz
A tetőteraszról és a lakótérből lenyűgöző panoráma nyílik a Lövérek zöldövezeti részére, amely ritka érték a belváros közvetlen közelében.

Az ingatlan igazi különlegessége a kivételes lokáció és az egyedi atmoszféra: a Deák tér patinás hangulata, történelmi szépsége és eleganciája teszi ezt az otthont igazán exkluzívvá. Ritka lehetőség Sopron egyik legszebb és legkeresettebb városrészében ekkora méretű, tetőteraszos lakáshoz jutni.
A lakás kialakítása lehetővé teszi, hogy igény szerint akár két különálló lakássá is átalakítható, így kiváló választás lehet nagycsaládosok, többgenerációs együttélésre vágyók, illetve befektetők számára is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1000 e Ft
697 e Ft -43%
Ennek az ára
Sopron átlagár
89 M Ft m Ft
86.2 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, Deák tér környéke, Frankenburg út, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

75 M Ft
3 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

78 M Ft
4 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

64 M Ft
3 szoba
199 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.801 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

136 M Ft
4 szoba
99 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

69.9 M Ft
1 szoba
58 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

74 M Ft
5 szoba
220 m²
Fertőszentmiklós
Eladó családi ház

Fertőszentmiklós

249 M Ft
3 szoba
1200 m²
Maráza
Eladó családi ház

Maráza

29.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Rakamaz
Eladó családi ház

Rakamaz

86.9 M Ft
5 szoba
280 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

29 M Ft
3 szoba
80 m²
Szigliget, Soponyai út