Avico Greentop

Eladó téglalakás
Siófok, földszint

58 400 000 Ft58.4 M Ft 1 101 887 Ft/m2
2 szoba
53 m²
földszint
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szuhánszky László
Duna House - Hollán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

SIÓFOKON BALATON PARTHOZ KÖZEL MAGAS MINŐSÉGŰ APARTMAN ELADÓ

A Balaton part közelsége mindenki számára kellemes emlékeket idéz és egyben megnyugtat, ez az a közeg, ahol az év minden napján tökéletes napokat tölthetünk el.
Közel a parthoz családias környezetben épülnek különböző méretben és elosztásban az eladásra kínált apartmanok. A zárt lakóközösség területén medence kerül kialakításra, amely a nyári hónapokban a hűs pihenést biztosítja.

A földszinti ingatlan kiosztása praktikus, felszereltsége magas minőségű, minden adott, csak bútorozás és a személyes tárgyak hiányoznak.
A teljesség igénye nélkül Hangsgrohe csaptelepek, walk-in zuhanyfal, Porcelanosa burkolatok, beépített klíma, redőnyök (elektromos előkészítéssel), Delta biztonsági ajtó.

Felszíni beálló vásárlására van lehetőség, minden lakáshoz elektromos töltő kiállás került kiépítésre.

Hirdetés feltöltve: 2024. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1102 e Ft
1640 e Ft 33%
Ennek az ára
Siófok átlagár
58.4 M Ft m Ft
85.9 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

119 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

139.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

115.6 M Ft
2 szoba