Seven Pearl

Eladó téglalakás
Siófok, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 307 143 Ft/m2
2 szoba
42 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 42 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 417
Grasics Ági
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A BALAHOMES INGATLANIRODA megvásárlásra kínálja 725700238-as számú kiváló állapotú, 42 m2-es téglalakást Siófok belvárosában, amely ideális választás lehet fiataloknak, pároknak vagy akár befektetőknek.

A lakás összkomfortos, így minden szükséges kényelmet biztosít a lakók számára. Jelenleg hűtő-fűtő klíma szolgáltatja a kellemes hőmérsékletet a maximális komfort érdekében.

Kialakítását tekintve nappali, 1 hálószoba, konyha étkezővel, és fürdővel rendelkezik.

A közlekedés remek, hiszen a belváros közelsége miatt minden fontos szolgáltatás és üzlet pár perc sétával elérhető. A parkolás ingyenesen az utcán megoldható, ami szintén nagy előny a városi életben.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, jöjjön el, nézze meg, és találja meg új otthonát, befektetésést, Siófok szívében!

Amennyiben a 725700238-as számú a BALAHOMES INGATLAN által kínált LAKÁS, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon.

Vásárolna, de nincs rá keret?

Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. Keresse irodánkat, amennyiben ingatlan értékbecslésre, home staging vagy lakberendezési tanácsadásra, költöztetésre, átalakítási és felújítási munkák végzésére keres megbízható, profi szakembereket.

Balahomes Ingatlan- „Mi elvezetünk az otthonodba!”

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1307 e Ft
1640 e Ft 20%
Ennek az ára
Siófok átlagár
54.9 M Ft m Ft
85.9 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

115.6 M Ft
2 szoba
48 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

147.9 M Ft
3 szoba
65 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

110 M Ft
5 szoba
320 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Kondoros
Eladó családi ház

Kondoros

25 M Ft