Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Siófok, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
194 900 000 Ft194.9 M Ft 1 559 200 Ft/m2
4 szoba
125 m²
4. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 125 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 398
Szincsák Eszter
City Cartel, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A City Cartel Balaton Ingatlaniroda eladásra kínál, Siófok, ezüstparti városrészén, egy társasházi penthouse téglalakást, mely nettó 82 m2 + 75 m2 terasz tartozik hozzá.

A belső elrendezése a következő: 3 hálószoba, amerikai konyhás nappali, vendég toalett, 2 fürdőszoba - wc , ezen kívül egy tároló és egy gardrób is rendelkezésre áll. Az ár tartalmazza a teljes bútorzatot, mely lakberendező által lett elkészítve, a teraszon lévő 3 fős infraszaunát. A lakáshoz tartozik egy 76 m2-es észak-nyugati fekvésű, balatoni panorámás terasz, mely teljesen fedett és mindhárom hálószobával, valamint a nappalival is kapcsolatos.

A fűtésről és hűtésről hőszivattyúval és napkollektorokkal ellátottfan-coil rendszer gondoskodik, padlófűtéssel és fan-coil befúvókkal, mely lakásonkénti költségelszámolású, a szigetelésnek köszönhetően a rezsiköltségek kedvezően alakulnak, a nyílászárók 3 rétegű üvegezésűek. Elektromos redőnyök és pliszé szúnyogháló került felszerelésre.

A társasház Siófok újhelyi városrészén található. A telek szépen parkosított, tágas, élhető nagyságú, ahol egy nagyméretű gyermek és felnőtt medence is helyet kapott napozóterasszal. Központhoz közeli fekvésének köszönhetően gyalogosan elérhető a belváros, kikötő és éttermek, vendéglátó egységek is. A part mindössze 50 méterre található, ahol büfék, fagyizók is rendelkezésre állnak.

A lakáshoz megvásárolható egy külön garázs is, mely 22 m2-es nagyságú, külön elektromos mérőórával, így elektromos autó töltésére is van lehetőség, ennek vételára: 10 M Ft.

Jöjjön el, nézze meg ezt a kivételes adottsággal rendelkező lakást, mely tökéletes választás nyaralónak, de állandó lakhatásra is teljesen alkalmas, illetve értéktartó befektetésnek is megfelelő.

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1559 e Ft
1541 e Ft -1%
Ennek az ára
Siófok átlagár
194.9 M Ft m Ft
147.1 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

139.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

140.25 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

195.5 M Ft